Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2551, Did:0, useCase: 0

Video: Zingers. Ceļā uz basketbola meku

Kristaps Driķis
19 gadus vecais Kristaps Porziņģis ir viens no apdāvinātākajiem sava vecuma basketbolistiem pasaulē. Savu talantu 215 centimetrus garais liepājnieks atrāda Gvadalkiviras upes krastos Seviļā, un tur tas nav palicis bez uzmanības - sagaidāms, ka šovasar Kristapu izvēlēsies NBA draftā, pie tam Atlantijas okeāna tālās puses laiku palaikam pienāk ziņas, kas liek cerēt uz augstu kārtas numuru. "Aiz sānu līnijas" devās uz Viļņu, kur Porziņģa komandai bija Eiropas kausa mačs pret "Rytas", lai noskaidrotu, ko par visu sacelto ažiotāžu domā pats jaunais spēlētājs, kā arī nu jau bijušais kluba galvenais treneris Skots Rots.
Vērtējums: +11

     [+] [-]

, 2015-02-04 14:17, pirms 4 gadiem
Skatāms materiāls!

     [+] [-]

, 2015-02-04 15:07, pirms 4 gadiem
Nereāli,.... mazliet pa daudz.

  +1 [+] [-]

, 2015-02-04 15:21, pirms 4 gadiem
Par izlasi cerams taisniiba. AB liidziigi teica izlases sakaraa, bet redzam, kas notika, cerams, ka KP nebuus taads celjsh.

     [+] [-]

, 2015-02-04 15:25, pirms 4 gadiem
Labs video ,tiesi japaskatas sodien ar vinu spele , cerams kkur radis

  +1 [+] [-]

, 2015-02-04 18:36, pirms 4 gadiem
Biedriņš izlasē nespēlēja, jo viņš taupija veselību ļoti, bet no vienas puses tas ir pareizi. Brīva izvēle, spēlēt, nespēlēt.
Bet, ja Kristapam ātri neapniks basītis tad jau palīdzēs izlasei! Cerams, sanāks laba karjera.

  +1 [+] [-]

, 2015-02-04 19:09, pirms 4 gadiem
Basketbola_experts rakstīja: Biedriņš izlasē nespēlēja, jo viņš taupija veselību ļoti, bet no vienas puses tas ir pareizi. Brīva izvēle, spēlēt, nespēlēt.
Bet, ja Kristapam ātri neapniks basītis tad jau palīdzēs izlasei! Cerams, sanāks laba karjera.
Biedriņš izlasē nespēlēja jo tajā laikā tai paaudzei bija cita domāšana un citas intereses un tā nebija ne Latvijas izlase ne pats basketbols kā tāds! Pārāk vēlu tā paaudze saprata ka daudz kas jau ir zaudēts, kgan daži joprojām izskatās ka to nesaprot!

  +1 [+] [-]

, 2015-02-04 19:12, pirms 4 gadiem
Puisis jau talantīgs, bet videomateriālā varēja vairāk redzēt viņa neveiksmes, kur viņš aizmet garām no groza apakšas, izdara pārsteidzīgus metienus utt. Var redzēt, ka vajag vēl uzņemt muskuļu masu, jo pāri okeānam būs grūti pret atlētiskajiem melnādainajiem. Bet, protams, lai izdodas iekļūt vēl vienam latvietim basketbola mekā.

  +2 [+] [-]

, 2015-02-04 19:14, pirms 4 gadiem
Andris Biedriņš pēc tāda vairāk kā gaiļa izskatījās, vienmēr svarīgi bija saželētie mati, vienvārdsakot TUSĒTĀJS. Talants Andrim Biedriņam viennozīmīgi bija, bet lielo līgumu dabūja un ar to pietika. Kristaps Porziņģis izskatās vairāk mierīgāks un nosvērtāks, personīgi viņu nezinu bet izskatās ka tusētājs viņš nav tāds kā Biedrs.

     [+] [-]

, 2015-02-05 11:13, pirms 4 gadiem
your_ufo rakstīja: Andris Biedriņš pēc tāda vairāk kā gaiļa izskatījās, vienmēr svarīgi bija saželētie mati, vienvārdsakot TUSĒTĀJS. Talants Andrim Biedriņam viennozīmīgi bija, bet lielo līgumu dabūja un ar to pietika. Kristaps Porziņģis izskatās vairāk mierīgāks un nosvērtāks, personīgi viņu nezinu bet izskatās ka tusētājs viņš nav tāds kā Biedrs.
Personīgi jau ar viņu neesmu runājis, tā ka nevar jau tā apgalvot, bet Biedra nepiedalīšanos izlasē nevar norakstīt uz tusētāja mentalitāti, kā reiz tusētāja laikos viņš bija izlasē, gan uz kvalifikāciju, kurā viņš bija ļoti labs (lielā mērā uzbrukuma zīmējuma dēļ), gan uz "Tagad vai nekad" čempi, kurā tika savārītas ziepes, kā arī viņa ietekme uz spēli vairs nebija tik liela. Ņemot vērā lomas kritumu, kaunu par mēsliem + traumu, pēc kuras viņš palika ļoti bailīgs laukumā un basketbolā vispār, jādomā ka braukt uz izlasi viņam argumentu bija visai maz. Pie tam rūpes par veselību manā uztverē spēlēja vislielāko lomu, jo vel tagad atceros interviju, kur viņš vēl vairākus gadus pirms karjeras beigšanas teica, ka nespēlēs ilgāk par 30, jo redz citus centrus un garos, kas tagad ir savās vecumdienās un cik nožēlojami viņi izskatās un, ka viņš to sev nevēlās. Būtībā pēc šīs intervijas arī varēja pamanīt, ka viņam gan NBA spēļu laiks samzinājās, bieži tika slimots ar "flu like symptoms", formas un pārliecības kritums, gan arī izlase vairs neinteresēja.
Es nevaru protams viņam pārmest neko, katram ir savas prioritātes dzīvē, viņam acīm redzami tie nebija profesionālie sasniegumi, vai patriotisms pārstāvēt izlasi, viņš izmantoja to, kas viņam bija dots, lai nopelnītu, izveidotu ģimeni un galu galā arī rūpētos par veselību. Fakts, ka viņš bija spožākais spēlētājs, kāds mums LV bija bijis, vismaz kopš neatkarības atgūšanas, visiem rada rūgtuma sajūtu viņa izvēļu dēļ, bet neaizmirsīsim tās 4-5 sezonas, kurās viņš tiešām deva mums pozitīvās emocijas.

     [+] [-]

, 2015-02-05 12:47, pirms 4 gadiem
KaKts rakstīja: Personīgi jau ar viņu neesmu runājis, tā ka nevar jau tā apgalvot, bet Biedra nepiedalīšanos izlasē nevar norakstīt uz tusētāja mentalitāti, kā reiz tusētāja laikos viņš bija izlasē, gan uz kvalifikāciju, kurā viņš bija ļoti labs (lielā mērā uzbrukuma zīmējuma dēļ), gan uz "Tagad vai nekad" čempi, kurā tika savārītas ziepes, kā arī viņa ietekme uz spēli vairs nebija tik liela. Ņemot vērā lomas kritumu, kaunu par mēsliem + traumu, pēc kuras viņš palika ļoti bailīgs laukumā un basketbolā vispār, jādomā ka braukt uz izlasi viņam argumentu bija visai maz. Pie tam rūpes par veselību manā uztverē spēlēja vislielāko lomu, jo vel tagad atceros interviju, kur viņš vēl vairākus gadus pirms karjeras beigšanas teica, ka nespēlēs ilgāk par 30, jo redz citus centrus un garos, kas tagad ir savās vecumdienās un cik nožēlojami viņi izskatās un, ka viņš to sev nevēlās. Būtībā pēc šīs intervijas arī varēja pamanīt, ka viņam gan NBA spēļu laiks samzinājās, bieži tika slimots ar "flu like symptoms", formas un pārliecības kritums, gan arī izlase vairs neinteresēja.
Es nevaru protams viņam pārmest neko, katram ir savas prioritātes dzīvē, viņam acīm redzami tie nebija profesionālie sasniegumi, vai patriotisms pārstāvēt izlasi, viņš izmantoja to, kas viņam bija dots, lai nopelnītu, izveidotu ģimeni un galu galā arī rūpētos par veselību. Fakts, ka viņš bija spožākais spēlētājs, kāds mums LV bija bijis, vismaz kopš neatkarības atgūšanas, visiem rada rūgtuma sajūtu viņa izvēļu dēļ, bet neaizmirsīsim tās 4-5 sezonas, kurās viņš tiešām deva mums pozitīvās emocijas.
Njā, atceros, kā viņš 21 gada vecumā pārbaudes spēlē "jāja" Krievijas izlasi, kas togad, ja nemaldos, kļuva par Eiropas čempioniem... ja viss būtu turpinājies pozitīvi, tad šobrīd viņš būtu ļoti labs centrs, bet vai superzvaigzne? diez vai, tomēr bija diezgan ierobežots spēlētājs. Kaut kādā brīdī viņš "salūza", sabijās, pazuda agresivitāte...