Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1, Did:0, useCase: 0
Tomass Bērziņš

Sodīti basketbola kautiņa dalībnieki

Šodien Krievijas Basketbola federācijas sēdē tika izskatīts notikušais incidents Krievijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēlē starp Rostovas ''Lokomotiv'' un Sanktpēterburgas ''Spartak'' un iesaistītājiem basketbolistiem tika noteikti soda mēri.

Sodīti basketbola kautiņa dalībnieki
Foto: www.lokomotiv-rostov.ru

Noskatoties divas reizes situācijas videoatkārtojumu, kas notika ceturtās ceturtdaļas sākumā un pēc kura no laukuma tika noraidīti abu komandu basketbolisti, kā arī noklausoties klubu pārstāvju, spēles tiesnešu un komisāra viedokļus, tika pieņemts lēmums par noteiktajiem sodiem.

Diskvalifikāciju uz divām spēlēm un 50 tūkstošu rubļu soda naudu par vardarbības izmantošanu pret citas komandas spēlētāju spēles laikā piespriesti BK ''Spartak'' basketbolistam Džo Bleijeram, kā arī BK ''Lokomotiv'' spēlētājam Dramiram Zibirovam, bet Andrevu Višņevskim tāds pats sods piemērots par agresīvu uzvedību pret otras komandas basketbolistu spēles laikā.

Diskvalifikāciju uz vienu mēnesi par nepienācīgu sava darba pildīšanu sodīti tiesneši K.Beloluckis un V. Sosedovs, bet C. Gusevam sods būs trīs mēnešus ilgs, kā laikā šīs personas nedrīkstēs apkalpot nevienu spēli, ko rīko Krievijas Basketbola federācija.

Kautiņa video:
Video: Kautiņš starp "Lokomotiv" un "Spartak"

Izmantotie resursi:
basket.ru

 

2008-10-31 19:07

Nākamais: Gabrānam līgums ar "Egaleo"