Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1, Did:0, useCase: 0

“Ghetto Basket” 28. jūnija vakara galvenie varoņi – “LSA”, “Lauki” un Kohs

“Ghetto Basket” 28. jūnija vakara galvenie varoņi – “LSA”, “Lauki” un Kohs
"Ghetto Basket" trīskārtējie "Quest" čempioni "LSA" (no kreisās): Armands Seņkāns, Nils Ozoliņš, Toms Straudovskis, Artūrs Kramiņš
Publicitātes foto

“Ghetto Basket” desmitās sezonas turpinājumā ceturtdien, 28. jūnijā trešo reizi “Quest” posmā triumfēja Mārupes “LSA”, par “Zvaigžņu spēles” uzvarētājiem kļuva Rolanda Freimaņa trenētā “Lauku” izlase, bet trīspunktnieku konkursā triumfēja Verners Kohs.

Toma Straudovska, Nila Ozoliņa, Artūra Kramiņa un Armanda Seņkāna pārstāvētais “LSA”, neraugoties uz vienu zaudējumu, sāka ar uzvaru apakšgrupā. Izslēgšanas turnīru nākamie čempioni aizvadīja ļoti pārliecinoši, ceturtdaļfinālā ar 15:5 uzveicot “Shoot your shot”, pusfinālā ar 15:4 sagraujot “Kraslava Basketbola”, bet finālā ar 22:13 pārspējot “Bauerfeind”. Par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Seņkāns.

Igaunijas “Mulgid”, spēlējot tikai trijatā, palika tikai viena punkta attālumā no fināla. Pusfinālā “Mulgid” bija vadībā ar 14:13, taču igauņu cerības nogalinājuma Jāņa Ābola trāpījums no tālmetienu līnijas – 15:14. Bronzas spēlē veiksme bija “Mulgid” pusē – uzvara ar 15:13 pār “Kraslava Basketbola”.

Sadarbībā ar “ProBasketball” notikušajā “Zvaigžņu spēlē” cīņas izskaņā izšķirošo izrāvienu veica “Lauki”, gūstot uzvaru 109:97 pār trenera Andreja Šeļakova vadīto “Rīgu”. “Lauku” rindās par vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Roberts Kāpostiņš no “Ghetto Basket U18”.

“Zvaigžņu spēles” ietvaros notikušajā tālmetienu konkursa fināla pārspēlē Verners Kohs ar 8:7 apspēlēja Seņkānu, iegūstot arī ceļazīmi uz “Krastu mača” trīspunktnieku konkurus. Grīziņkalna finālčetriniekā iekļuva arī Marita Puļļa un Jānis Antrops.

“Zvaigžņu spēles” sastāvi

“Lauki”: Jānis Antrops, Edgars Lasenbergs, Linards Jauzems, Klāvs Dubults, Kristaps Gotfrīds, Roberts Kāpostiņš, Nils Ozoliņš, Edgars Gribs, Daniels Iļjins, Kristaps Pugačs, Kārlis Podāns, Šarlote Balode, Marita Puļļa.
“Rīga”: Verners Kohs, Roberts Žubulis, Artūrs Kramiņš, Mārtiņš Šteinbergs, Armands Seņkāns, Danis Voinilovičs, Aivars Dambis, Toms Straudovskis, Jānis Ābols, Egons Baumanis, Edgars Vanags, Kristaps Vanags, Katrīna Jautaiķe, Kitija Štolce.

28. jūnija “Ghetto Basket” laureāti:

Pro grupa

1. “LSA” (Toms Straudovskis, Nils Ozoliņš, Artūrs Kramiņš, Armands Seņkāns);
2. “Bauerfeind” (Rolands Dovgjallo, Jānis Ābols, Mārtiņš Ivanovs);
3. Igaunijas “Mulgid” (Renato Lindmets, Kristjans Evarts, Illimārs Pilks).

Sievietes (2001. g. dz. un vecākas)

1. “Filter” (Anna Belousova, Annija Kliesmete, Guna Zoltnere, Laine Karlsone);
2. “Ghetto Lēdijas” (Ieva Stefānija Jundase, Kitija Štolce, Luīze Rasima, Marita Puļļa);
3. “Veterānes” (Asnāte Fomina, Dina Rozenberga, Ieva Vītola, Laura Audere).

Amatieri (2001. g. dz. un vecāki)

1. “Veterāni” (Edijs Kaņepājs, Mārtiņš Liepa, Nikolajs Mazurs, Čārlzs Smits);
2. “Vāze” (Aleksandrs Ganža, Kristers Ainārs Tomass, Ralfs Gržibovskis, Valdis Miķelsons);
3. “Skandijs” (Artūrs Turiks, Edgars Kokins, Jānis Kokins, Sandis Savickis).

U16 zēni (2002. g. dz. un jaunāki)

1. “Pobeda” (Aleks Grīnbergs, Reinhards Skudra, Rihards Ozoliņš, Valts Veldre);
2. “Black Muscle” (Konstantīns Kazlauskis, Lauris Pļavenieks, Rinalds Timma);
3. “Brick Nation” (Aleksis Gedrovics, Kristaps Vanags, Raivo Butirins, Vitālijs Vizulis).

U16 meitenes (2002. g. dz. un jaunākas)

1. “Uļenie burlaki” (Agate Ozoliņa, Katrīna Raina Kalniņa, Patrīcija Zunde, Samanta Gabranova);
2. “Skrr” (Kristiāna Avota, Monta Skrastiņa, Patrīcija Socka, Paula Cirša);
3. “Kačāni” (Elizabete Feierberga, Enija Vīksne, Katrīna Ozola).

U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)

1. “Vafeles” (Dāvis Ozers, Frederiks Meinarts, Kārlis Baskis, Ralfs Siliņš);
2. “Aibes kasieri” (Kristers Kalnozols, Markuss Lastiņš, Markuss Kevins Kirilko);
3. “BBB” (Jānis Burķītis, Kristofers Karlsons, Mārtiņš Zuments, Toms Šaraks).

U12 grupa (2006. g. dz. un jaunāki)

1. “Daugavas vilki” (Artūrs Jānis Lazdiņš, Kristers Skrinda, Mārtiņš Aleksandrs Feldmanis, Pauls Katlaps);
2. “Ghetto puikas” (Armands Teters, Ernests Teters, Krišjānis Pētersons);
3. “Chilli” (Aleks Simsons, Jēkabs Niedra, Patriks Rudusāns, Ralfs Rudusāns).

Tev jābūt autorizētam,