Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1, Did:0, useCase: 0

Bauska uzstāda jaunu “A7 tūres” 3x3 basketbola komandu rekordu

Bauska uzstāda jaunu “A7 tūres” 3x3 basketbola komandu rekordu

U11 grupas labākās komandas (no kreisās): "Skrajūnai", "Chilli" un "3 basketbolisti"
Publicitātes foto

Jaunizveidotās “A7 tūres” 3x3 basketbolā otrajā posmā – Bauskas SC “Mēmele” atklātās kausa izcīņas – turnīrā svētdien, 27. maijā startēja 37 komandas. Tas bija par vienu komandu vairāk nekā 19. maijā Iecavā. “A7 tūres” turpinājums otrdien, 5. jūnijā pie Ķekavas Sporta kluba.

Lielākā konkurence bija U11 grupā (2007. gadā dzimušie un jaunāki), kur par uzvaru sacentās 16 komandas. Iecavas posmā uzvarējušais Viļņas komandai “Skrajūnai” šoreiz neizdevās atkārtot panākumu, jo finālā mazie lietuviešu basketbola talanti ar 6:10 zaudēja “A7 tūrē” debitējušajam Rīgas kvartetam “Chilli” - Rihards Ivanovs, Ralfs Rudusāns, Patriks Rudusāns, Artūrs Kivlenieks.

“ProBasketball” Vīriešu grupā Iecavas turnīra labākajai komandai “Bauskas Zelta lauvas” (iepriekš “Blacksports”) atkārtot panākumu patraucēja Rīgas “i-Light.lv”. Aizraujošā finālcīņā rīdzinieki - Kristaps Brēmers, Kristiāns Ostvalds, Ričards Tutāns, Renārs Buivids - bija pārāki ar 9:6. Tieši šīs grupas 12 posmu kopvērtējuma labākā vienības saņems 300 eiro vērto čeku pirkumiem basketbola veikalā “ProBasketball”.

U16 grupā otrajā posmā pēc kārtas labākie bija “Noa” 3x3 basketbolisti - Jēkabs Tomsons, Eduards Erviks, Rihards Ozoliņš, Edvards Švalbe, apsteidzot spēcīgus pretiniekus no “Vitamīniem bagāts kurmis” un “Raimonds”. U14 grupā labākie bija “Dūži”.

“A7 tūres” turpinājums 5. jūnijā Ķekavā, 16. jūnijā Bauskā un 1. jūlijā Iecavā.

SC “Mēmele” atklātā kausa 1. posma laureāti:

“ProBasketball” Vīriešu grupa

1. “i-Light.lv” (Kristaps Brēmers, Kristiāns Ostvalds, Ričards Tutāns, Renārs Buivids);
2. “Bauskas Zelta lauvas” (Juris Ojāru, Gundars Brička, Armands Kalniņš, Helvijs Meļķis);
3. “Rolands” (Haralds Štāls, Kristers Kreicšteins, Elvijs Šteins).

U16 grupa (2002. g. dz. un jaunāki)

1. “Noa” (Jēkabs Tomsons, Eduards Erviks, Rihards Ozoliņš, Edvards Švalbe);
2. “Vitamīniem bagāts kurmis” (Lauris Artimovičs, Kārlis Kreitiņš, Reinis Sūna, Renārs Maikūns);
3. “Raimonds” (Raimonds Lavenieks, Alens Andrējevs, Arnolds Fridrihsons, Emīls Kārkliņš).

U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)

1. “Dūži” (Arvis Sūna, Aleks Simsons, Emīls Polovko, Ralfs Bēka);
2. “Salaspils Boys” (Kristiāns Pastors, Kristiāns Armanovs, Nauris Pļaviņš);
3. “Hektors” (Rihards Rācenājs, Hardijs Mankēvičs, Krišjānis Kugrēns, Andžejs Petkevičs).

U11 grupa (2007. g. dz. un jaunāki)

1. “Chilli” (Rihards Ivanovs, Ralfs Rudusāns, Patriks Rudusāns, Artūrs Kivlenieks);
2. “Skrajūnai” (Ģedartas Norkus, Mantas Žižliauskas, Martinas Lukšas, Tauras Juškauskas);
3. “3 basketbolisti” (Inguss Pavļenko, Roberts Pavļenko, Ralfs Mugurevičs, Valdis Valters).

SC "Mēmele" atklātās kausa izcīņas 1. posma rezultāti, tabulas, sastāvi.

Tev jābūt autorizētam,