Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1, Did:0, useCase: 0

Lietuvas 3x3 basketbola meistari iekaro “A7 tūres” posmu Bauskā

Lietuvas 3x3 basketbola meistari iekaro “A7 tūres” posmu Bauskā

"ProBasketball" Vīriešu grupas Bauskas posma labākās komandas
Publicitātes foto

“A7 tūres” pirmās sezonas ceturtajā posmā – SC “Mēmele” atklātajā kausa izcīņā – sestdien, 16. jūnijā Bauskas centrā par “ProBasketball” Vīriešu grupas čempioniem kļuva FIBA pasaules ranga labāko trīssimtnieka spēlētāju veidotā komanda no Lietuvas – “Adorma-Roletai Jums”. U16 grupā uzvarēja “Vitamīniem bagāts kurmis”, U14 grupā – “Prožektors”, U11 grupā – “3 basketbolisti”.

Paņevēžas komandu “Adorma-Roletai Jums” pārstāvēja Lietuvas ranga pirmā desmitnieka un Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) 3x3 basketbola pasaules ranga labāko trīssimtnieka spēlētāji – Žigimantas Šimonis, Rimantas Daunis un Mantas Vaznonis. Lietuvas 3x3 basketbolisti izcīnīja uzvaras visās piecās spēlēs, ieskaitot panākumu ar 13:7 pār “A7 tūres” līdervienību “Bauskas Zelta lauvas”.

U11 grupas finālā ceturto reizi četros posmos spēlēja Viļņas komanda “Skrajūnai”. Otro reizi lietuvieši piedzīvoja zaudējumu. Šoreiz par uzvarētājiem kļuva “3 basketbolisti”, kuri finālā uzvarēja ar 10:6. U14 grupā sešu uzvaru sērija bija pa spēkam “Prožektoram”, apļa turnīra noslēgumā apsteidzot “Trolejbusu” un “Salaspils Boys”.

SC “Mēmele” atklātās kausa izcīņas otrajā posmā kopumā startēja 29 komandas. “A7 tūres” turpinājums svētdien, 1. jūlijā Iecavā, kad klasiskās četras grupas (Vīrieši, U16, U14, U11) tiks papildinātas arī ar 35+ grupas sacensībām.

16. jūnija SC “Mēmele” atklātā kausa 2. posma laureāti:

“ProBasketball” Vīriešu grupa (2001. g. dz. un vecāki)

1. Lietuvas “Adorma-Roletai Jums” (Žigimantas Šimonis, Rimantas Daunis, Mantas Vaznonis, Eividas Šukis);
2. “Bauskas Zelta lauvas” (Helvijs Meļķis, Juris Ojāru, Linards Jaunzems);
3. “Rolands” (Haralds Štāls, Rolands Sopko, Kevins Mors).

U16 grupa (2002. g. dz. un jaunāki)
1. “Vitamīniem bagāts kurmis” (Lauris Artimovičs, Arnolds Fridrihsons, Kārlis Kreitiņš);
2. “Raimonds” (Raimonds Lavenieks, Rihards Aleksandrovs, Alens Andrejevs, Henrijs Obolevičs);
3. “Pietura” (Rihards Zelčs, Mārtiņš Avotiņš, Roberts Kotāns-Pilāns, Mariss Zušs).

U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)

1. “Prožektors” (Gatis Pērkons, Ritvars Bole, Henrijs Pļaviņš, Ralfs Andris Štrauss);
2. “Trolejbuss” (Mariss Zušs, Uģis Ķeikulis, Francis Pūliņš, Edvards Švalbe);
3. “Salaspils Boys” (Kristiāns Pastors, Kristiāns Armanovs, Nauris Pļaviņš).

U11 grupa (2007. g. dz. un jaunāki)

1. “3 basketbolisti” (Roberts Pavļenko, Ralfs Mugurevičs, Inguss Pavļenko, Valdis Valters);
2. “Skrajūnai” (Martinas Lukšas, Tauras Juškauskas, Gustas Komparskas, Ģedartas Norkus);
3. “Stasinki 2018.” (Dāvis Smiltnieks, Ervīns Eisaks, Kristers Rudevičs, Adrians Šukelovičs).

Izmatotie resursi:
https://www.facebook.com/A7ture3x3b...

Tev jābūt autorizētam,