Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1, Did:0, useCase: 0

Maccabi atlaidīs Spahiju no galvenā trenera amata.

Maccabi atlaidīs Spahiju no galvenā trenera amata.

Saskaņā ar izdevumu ONE, Maccabi vadība nolēma atlaist galveno treneri Nevenu Spahiju pēc zaudējuma Gran Canaria komandai. Pēc tā paša ziņojuma vadoties, klubs veic pārrunas ar bijušo "Olympiacos" treneri Gianni Sfairopoulosu, lai aizstātu Spahiju pie kluba stūres.

zaudēmjums Gran Canari bija sestais septiņās EL spēlēs. Lai gan Izraēlas komandai bija jātiek galā ar dažādu galveno spēlētāju (Scottie Wilbekin, Tarik Black un Jeremy Pargo) savainojumiem, un grafiks ietvēra spēles ar titulu pretendentiem Real Madrid un CSKA Moscow, šķiet, ka Spahija ir iztērējis kluba vadības uzticības apjomu.

Sfairopoulos ir galvenais kandidāts, lai ieņemtu galvenā trenera amatu, un jaunākā informācija liecina, ka viņi ir tuvu līguma parakstīšanai līdz 2020.gadam, līgumā iekļaujot opciju, ka klubs var pārtraukt sadarbību 2019.gada starpsezonā.