Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1, Did:0, useCase: 0
Āris Kakstāns

Bertāns: "Noskaņojums ir kaujiniecisks"

"ASK Rīga" 18 gadus vecais aizsargs Dairis Bertāns blogā kluba mājaslapā atklājis, ka ASK nevalda nolemtība, bet gan vēlme pierādīt sevi. Bertāns raksta arī par citām aktualitātēm.

"Tā kā mūsu komandā šobrīd ir daudz traumēto un slimo, tad pēdējās divās spēlēs ar "Baronu" un "Pau-Orthez" dabūju daudz spēlēt, spēles sākot pat pamatsastāvā. Treneris jau pirms spēles teica, ka arī man spēles laikā ir jāuzņemas iniciatīva, jāiemet kādi punkti. Pret "Baronu" sanāca labi - iemetu trīs trīnīšus, tomēr savācu arī piecas piezīmes. Spēlē Francijā pirmajā puslaikā man galīgi neaizgāja spēle. Pretinieki, redzot, ka grozu apdraudu mazāk, otrajā puslaikā vairs tik cieši mani nesedza, tad arī izdevās iemest. Komandai abas šīs spēles beidzās ar sāpīgiem zaudējumiem. Ar "Baronu" Raitis (Grafs - aut.) neveiksmīgi beigās izkāpa autā, bet Francijā pēdējais pilnais uzbrukums noslēdzās bez metiena.

Neskatoties uz to, ka vesela virkne spēlētāju nevar palīdzēt un esam piedzīvojuši vairākus sāpīgus zaudējumus pēc kārtas, komandā nav piezagusies nolemtība un noskaņojums ir ļoti kaujiniecisks. Gribās pierādīt, ka arī šāda sastāvā varam labi spēlēt. Domāju, ka gan ar "Baronu", gan ar "Pau-Orthez" to parādījām, tomēr šoreiz pietrūka nedaudz veiksmes.

Nezinu, ko treneris ir izdomājis sestdienas spēlei ar "Lietuvos Rytas", tomēr otrdien mums ir mačs ar "Benetton". ULEB kausā cerības tik tālāk tomēr nav zudušas. Tad jau redzēs, kā mums ies. Laikam vēl smagāku spēļu kalendāru šajā brīdī būtu grūti iedomāties.

Pirms sezonas bija runa, ka aizvadīšu daļu treniņu pie ASK, daļu pie "ASK Juniors". Pamatā spēlēšu junioru komandā un iespējams aizvadīšu kādu spēli lielās komandas sastāvā. Tad traumu dabūja Uģis Viļums, līdz ar to man radās iespēja tikt uzspēlēt ar vien vairāk. Protams, ka pirms sezonas uz tik lielu spēles laiku nebiju cerējis. Radusies iespēja pašam sev un trenerim pierādīt, ka varu spēlēt šādā līmenī. Tai pašā laikā ļoti gribās uzspēlēt arī pie junioru komandas. Tagad ir izveidojusies situācija, ka divas spēles vienā dienā spēlēt nevar, bet ja lielajai komandai ir brīvs, tad varu doties palīgā junioriem. Šogad komandas sastāvs ir kļuvis krietni jaunāks, varbūt tāpēc pietrūkst stabilitātes. Pēdējā laikā gan ir bijušas labas spēles. Piemēram, pret "Ventspils augstskolu" un arī pagājušajā nedēļā Rojā, kad nebija ne Mārtiņš Neimanis, ne Artūrs Šēnhofs. Katrā gadījumā komanda šogad var pacīnīties par iekļūšanu play-off."

Izmantotie resursi:
www.askriga.lv

 

2008-01-18 18:37

Nākamais: Martins Dukurs: "Eju uz savu mērķi!"