Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1, Did:0, useCase: 0

Piesakies Salacgrīvas "King of the basketball" turnīram!

Jānis Cīrulis
Jānis Cīrulis @ciiruls

20.maijā Salacgrīvā, Zvejnieku parka stadionā, norisināsies ielu basketbola turnīrs "ALKO 1000 Salacgrīvas King of the basketball". Ielu basketbola turnīrs nav tradicionālais 3 pret 3 pasākums. Šajā turnīrā dalībnieki spēlēs individuāli jeb 1 pret 1. Vēl jo īpašāku turnīru padara fakts, ka galvenā balva uzvarētājam ir 1000 eiro no galvenā atbalstītāja Alko 1000.

Turnīra maksimālais dalībnieku skaits ir 96, tāpēc pieteikties vajadzētu laicīgi. Pieteikties var sacensību mājas lapā, aizpildot anketu. Reģistrācija jau norit pilnā sparā un mājas lapā varam apskatīties sacensību dalībniekus.

Sacensību izspēles sistēma:
Dalībnieki tiks sadalīti pa apakšgrupām pa trim dalībniekiem katrā. Izspēlējot grupu spēles, visi dalībnieki iekļūst izslēgšanas spēlēs, bet pirmās vietas automātiski izlaiž pirmo izslēgšanas kārtu. Otro un trešo vietu ieguvēji grupā spēlēs pirmo izslēgšanas kārtu. Spēļu garums tiks norunāts sacensību dienā pēc vienošanās ar sacensību dalībniekiem. Sacensību dienā dalībniekiem jāierodas līdz plkst. 09.45 sacensību vietā un jāpiereģistrējas (saņem spēles kreklu).

Sacensību dienā būs arī vairāki konkursi, kuros varēs piedalīties gan spēlētāji, gan skatītāji - piemēram, trīspunktu metienu konkurss, danku konkurss, veiklības konkurss, augstākais lēciens. Uz sacensībām droši var ierasties kopā ar ģimeni, jo būs iespēja izvizināties gan ar zirgiem, gan ar suņu pajūgu.

Sīkāk par sacensībām un aktivitātēm sacensību dienā varat iepazīties sacensību mājas lapā. Tiekamies Salacgrīvā!

     [+] [-]

, 2017-05-12 10:13, pirms 2 gadiem
pats pirmais dalībnieks, kas ir pieteicis ir Aināra Bagatska dēls.

  +2 [+] [-]

, 2017-05-12 10:14, pirms 2 gadiem
Alko kings

     [+] [-]

, 2017-05-12 10:50, pirms 2 gadiem
Tik tālu nu esam,ka šņabja veikalu tikls uzsauc sportiskās aktivitātes un arī reklamē savu produkciju,pēc kuras turpat Ainažos dzenas estiņi un somi.
Laipni lūdzam tuvējo Ainažu šņabja veikalā-gan pirms,gan pēc,gan sacensību laikā !
Dzeram un metam-tagad vai nekad !

     [+] [-]

, 2017-05-12 11:27, pirms 2 gadiem
Pasākuma galvenais tiesnesis būs Raitis Veinbergs a.k.a Cemmis

     [+] [-]

, 2017-05-12 11:27, pirms 2 gadiem
Vai tiešām mūsdienās esam tik aprobežoties un stulbi? Nesaprotam ko nozīmē atbalstītājs pasākuma? Viņš iedot naudu un pretī vinju logo tiek ielikts pasākuma afishaa kur kāds sakars ar dzeršanu utt? Tā ir tava izvēle braukt un pirkt to alkoholu neviens mute nelej, šeit organizators izmanto iespēju ka var dabūt naudu priekš pasākuma un viss! Izlasi par pasākumu kas tur notiek un tad vaidi! Tāpat ar ātrajiem kredītiem vinji atbalsta olimpisko vienību un ir galvenie sponsori lielajos sporta notikumos tas nozīmē ka man būtu jāņem ātrais kredīts? Taa ir pashu cilvēku izvēle! ir tikai apsveicami ka vinji to naudu atsviez atpakaļ nevis visu patur sev!

  +1 [+] [-]

, 2017-05-12 13:25, pirms 2 gadiem
aldisr87 rakstīja: Vai tiešām mūsdienās esam tik aprobežoties un stulbi? Nesaprotam ko nozīmē atbalstītājs pasākuma? Viņš iedot naudu un pretī vinju logo tiek ielikts pasākuma afishaa kur kāds sakars ar dzeršanu utt? Tā ir tava izvēle braukt un pirkt to alkoholu neviens mute nelej, šeit organizators izmanto iespēju ka var dabūt naudu priekš pasākuma un viss! Izlasi par pasākumu kas tur notiek un tad vaidi! Tāpat ar ātrajiem kredītiem vinji atbalsta olimpisko vienību un ir galvenie sponsori lielajos sporta notikumos tas nozīmē ka man būtu jāņem ātrais kredīts? Taa ir pashu cilvēku izvēle! ir tikai apsveicami ka vinji to naudu atsviez atpakaļ nevis visu patur sev!
Nav jāņem protams.
Tomēr zināmām morāles normām būtu jābūt. Izskatās dīvaini, kad sportisku (principā uz jauniešiem tendētu) pasākumu sponsorē alko veikals. Tas pats par ātrajiem maitēdājiem, oi atvainojiet, ātrajiem kredītiem.

  -1 [+] [-]

, 2017-05-12 13:43, pirms 2 gadiem
Bet visur tā ir lai cik interesanti tas būtu. Tieši šādi uzņēmumi visvairāk atbalsta sporta pasākumus un sniedz naudu! Ja būtu variēšanas iespējas tad ir savaadaag bet nav un tāpēc izmanto to kas ir!

     [+] [-]

, 2017-10-30 18:20, pirms 2 gadiem
Sveiki, kungs / kundze!

Es esmu Sandra Kelly Maskuller sekretāre naudas aizdevumu sabiedrība starp privātpersonu.

Vai jums ir nepieciešami naudas aizdevumi starp privātpersonām, lai saskarētos ar finansiālajām grūtībām, lai beidzot izkļūtu no strupceļa, kas izraisa bankas, noraidot jūsu kredītprasību failus? Sandranas kundze spēj jums aizdot jums nepieciešamo summu un apstākļiem, kas padarīs jūsu dzīvi vieglāku. Tāpēc sazinieties ar mani, lai uzzinātu vairāk par mūsu labvēlīgajiem apstākļiem.

Mēs piedāvājam no 10 000 eiro līdz 10 000 000 eiro ar atmaksas termiņu no 5 gadiem līdz 25 gadiem ar likmi 2% gadā. Jūs varat sazināties ar mani:

sandrana_credito@hotmail.com

sandrana_credito@hotmail.com

paldies