Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1, Did:0, useCase: 0
Andrejs Siliņš

Lonzo Bola brālis Ķīnā arestēts par lielveikala apzagšanu

Losandželosas "Lakers" aizsarga Lonzo Bola, ko vasarā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) draftā klubs izvēlējās ar otro numuru, brālis Liandželo, atrodoties Ķīnā Losandželosā esošās Kalifornijas universitātes (UCLA) basketbola komandas treniņnometnē, kopā ar trim komandas biedriem pieķerts apzogam lielveikalu.

Lonzo Bola brālis Ķīnā arestēts par lielveikala apzagšanu
Liandželo Bols
Foto: AP / Scanpix

Bola ienākšana NBA bija viens no starpsezonas skaļākajiem notikumiem, pateicoties brāļu kolorītā tēva Lavāra Bola skaļajiem un neskaitāmajiem izteikumiem, kas saturiski bieži vien atgādinājuši mazvērtības kompleksu mākta cilvēka saucienu pēc palīdzības.

Ja Lonzo NBA jau nonācis un, demonstrējot neviennozīmīgu sniegumu, sācis savu karjeru "Lakers" rindās, tad abiem jaunākajiem brāļiem Lavārs NBA karjeru paredzējis tuvāko gadu laikā. Vidējais no trim brāļiem Liandželo UCLA universitātē studijas uzsācis šoruden un ir savas NCAA debijas gaidās.

Iespējams, gaidīt nāksies ilgāk nekā cerēts, jo Liandželo kopā ar diviem citiem UCLA komandas spēlētājiem Koudiju Railiju un Džeilenu Hilu arestēti Ķīnā par lielveikala apzagšanu. Netālu no viesnīcas, kurā komanda Šanhajā apmetusies, visi trīs nolēmuši apzagt "Louis Vuitton" veikalu un pieķerti. Amerikāņu mediji jau izpētījuši, ka tiesa varot piespriest vainīgajiem reālu cietumsodu līdz pat desmit gadu garumā.

Lavārs Bols neraksturīgi sev šoreiz, vaicāts komentēt notikušo, atturējies no plašāka savu domu izklāstījuma, norādot, ka vispirms vēlas tuvāk iepazīties ar lietas apstākļiem.

Jau labu laiku iepriekš Lavārs atklāja savu plānu saistībā ar Liandželo karjeras veidošanu - tēvs vēlas pēc viena mācību gad universitātē pieteikt Liandželo draftam ar cerību, ka vidējais dēls tajā netiks izvēlēts. Iemesls pavisam vienkāršs - Lavārs nevēlas redzēt nevienu no saviem dēliem spēlējam komandā ārpus Kalifornijas, tāpēc iekārtošot Liandželo kā brīvo aģentu "Lakers" vienībā, kur jau spēlē Lonzo...

Izmantotie resursi:
ESPN
Yahoo! Sports

 

2017-11-08 12:13

Nākamais: "Cosworth" un "Ilmor" sajūsmā par plānotajām izmaiņām F1 dzinēju noteikumos