Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1, Did:0, useCase: 0

“Ghetto Basket” uz Ventspili, Grabovskis un Bulduris uz Grīziņkalnu

“Ghetto Basket” uz Ventspili, Grabovskis un Bulduris uz Grīziņkalnu
"Ghetto Basket" basketbolisti - Agnis Čavars, Mārtiņš Šteinbergs, Kārlis Pauls Lasmanis un Nauris Miezis - ar izcīnīto ceļazīmi uz Ventspils "Challenger"
Publicitātes foto

“Ghetto Basket” desmitās sezonas turpinājumā sestdien, 7. jūlijā Liepājā, pie koncertzāles “Lielais Dzintars” par Pro grupas čempioniem kļuva “Ghetto Basket” izlases 3x3 basketbolisti, izcīnot ceļazīmi uz “Ghetto Basket Ventspils Challenger”. “Slam dunk” konkursa “Kings of Air” atlases sacensībās vietas pasaulslavenajā konkursā izcīnīja polis Pjotrs Grabovskis un latvietis Renārs Bulduris.

“Ghetto Basket” Liepājas turnīrs tika atklāts ar īpašo spēli. Laukumā devās Artūrs Štālbergs (biedrības “Liepājas basketbols” valdes priekšsēdētājs un BK “Liepāja” galvenais treneris), Jānis Vilnītis (biedrības “Liepājas basketbols” prezidents, Liepājas domes deputāts, “Liepājas papīra” prezidents), Anrijs Ozoliņš (biedrības “Liepājas basketbols” dibinātājs, uzņēmējs), Egils Sveilis (Liepājas Speciālās Ekonomiskās Zonas tehniskās daļas direktora vietnieks), kuri spēkojās ar uzņēmēju Modri Šveiduku, mūziķi Andri Ērgli, Liepājas teātra aktieriem – Viktoru Elleru un Kasparu Kārkliņu.

“Kings of Air” atlases sacensībās piedalījās septiņi “Slam Dunk” meistari, kuriem pēdējā brīdī pievienojās arī Mārtiņš “Binoklis” Ivanovs. Par uzvarētāju kļuva vienīgais ārzemju “dankeris” polis Pjotrs Grabovskis, finālā pārspējot rēzeknieti Renāru Bulduri un Arnoldu Kraukli. Otrdien, 10. jūlijā Grīziņkalnā “Kings of Air” startēs ne tikai Grabovskis, bet arī Bulduris, kurš kļūs par džokeru – devīto konkursa dalībnieku.

“Ghetto Basket” Pro grupas laureātu pulkā iekļuva pa vienai komandai no Latvijas, Krievijas un Lietuvas, bet turnīra svarīgāko balvu – ceļazīmi uz Ventspils “Challenger” – izcīnīja tieši latvieši no “Ghetto Basket”. Par pirmā “Satellite” turnīra uzvarētājiem 26. maijā Ogrē kļuva Krievijas “Piter” pārstāvji. Atlikušās trīs ceļazīmes uz Ventspili tiks izspēlētas 14. jūlijā Jelgavā, 21. jūlijā Krāslavā un 22. jūlijā Cēsīs.

7. jūlijā Liepājā Sieviešu grupā uzvarēja “Ghetto Lēdijas”, Amatieru grupā – “Baurfeind”, U16 grupā – “Mīkstie”, U14 grupā – “Meduspuikas”, U12 grupā – “Dizaina sēta”.

“Ghetto Basket” nākamais turnīrs notiks ceturtdien, 12. jūlijā Grīziņkalnā.

7. jūlija Liepājas “Ghetto Basket” laureāti:

Pro grupa

1. “Ghetto Basket” (Nauris Miezis, Agnis Čavars, Mārtiņš Šteinbergs, Kārlis Pauls Lasmanis);
2. Krievijas “Gagarin” (Dmitrijs Čeburkins, Aleksandrs Antoņikovskijs, Aleksandrs Zujevs, Kirils Pisklovs);
3. Lietuvas “Garso Impulsas-PSC” (Vitautas Danis, Gvidas Galinauskas, Modestas Jurkaitis, Gediminas Jakštas).

Sievietes (2001. g. dz. un vecākas)

1. “Ghetto Lēdijas” (Agate Leja, Alise Bruzinska, Kristiāna Andersone, Marita Puļļa);
2. “3/4” (Katrīna Jautaiķe, Marta Daniela Leimane, Šarlote Balode);
3. “Mājenieces” (Anna Auptmane, Enija Neļķe, Ilze Kalna, Luīze Briede).

Amatieri (2001. g. dz. un vecāki)

1. “Bauerfeind” (Uģis Kasparāns, Mārtiņš Ivanovs, Jānis Ābols);
2. “The Process” (Dāvis Silenieks, Erlends Lauva, Jānis Ķudis, Markuss Gūža);
3. “Kraukļi” (Dainis Ābele, Dāvis Šveiduks, Reinis Vilnītis, Toms Krauja).

U16 grupa (2002. g. dz. un jaunāki)

1. “Mīkstie” (Gustavs Jakubauskis, Raivo Cālītis, Roberts Košeļevs);
2. “Cīsiņi” (Alekss Jurēvičs, Artūrs Buciņš, Linards Ore, Markuss Embutnieks);
3. “Mīnus 2” (Edgars Vanags, Indriķis Dāvis Jansons, Kārlis Ozoliņš, Kārlis Podāns).

U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)

1. “Meduspuikas” (Krišjānis Pētersons, Kristers Viesis, Rūdolfs Švītiņš);
2. “Ghetto Beasts” (Everts Riekstiņš, Kristers Frīdenbergs, Markuss Liepiņš, Toms Markuss Salnājs);
3. “Fils” (Arvis Ķirsis, Intars Prūsis, Kristers Jaksts).

U12 grupa (2006. g. dz. un jaunāki)

1. “Dizaina sēta” (Filips Lucevičs, Guntars Tropiņš, Leo Andžāns, Markuss Graudiņš);
2. “Burunduki” (Gabriels Cetrovskis, Kristers Cetrovskis, Valters Cetrovskis, Viesturs Birsāns);
3. “Saldus 2007” (Markuss Brūveris, Reinis Armands Hartmanis, Reinis Čukna, Rūdis Banzens).