Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1, Did:0, useCase: 0

Rīgas un Ventspils komandas gūst pa divām uzvarām "Challenger" turnīra ievadā

Ints Megnis
Ints Megnis

Rīgas un Ventspils komandas gūst pa divām uzvarām "Challenger" turnīra ievadā
Rīgas un Ventspils komandas pirms došanās uz Maskavu. Foto: ghetto.lv

Komandas "Riga Ghetto Basket" un "Ventspils Ghetto Basket" piektdien izcīnīja pa divām uzvarām "Challenger" turnīra Maskavā ievadā.

Daudz pieredzējušākā un titulētākā "Riga Ghetto" (Nauris Miezis, Kārlis Pauls Lasmanis, Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš) komanda ar 18:7 sagrāva "Antwerp" basketbolistus no Beļģijas, bet pēcāk ar 21:17 uzvarēja arī Filipīnu vienību "Pasig Chooks".

Tikmēr "Ventspils Ghetto" (Armands Ginters, Armands Seņkāns, Mārtiņš Šteinbergs, Roberts Pāže) cīņu uzsāka kvalifikācijā, kurā ar 20:17 pārspēja Baltkrievijas komandu "Minsk" un ar 21:13 vienību "Sosnovy Bor CopRosatom" no Krievijas. Savukārt pēc tam pamatturnīrā ar 21:18 uzveica ASV vienību "Princeton", kas pērn šajā turnīrā guva trešo vietu, un ar 21:19 pārspēja arī "Kranj" komandu no Slovākijas.

Tas nozīmē, ka abas Latvijas komandas sasniegušas ceturtdaļfinālu, kurā spēlēs sestdien. Divas labākās turnīra vienības kvalificēsies augusta sākumā gaidāmajam Prāgas "Masters" turnīram.

"Riga Ghetto" komanda turnīrā triumfēja 2017. gadā, bet pērn zaudēja finālā.

Zīmīgi, ka šajā nedēļas nogalē uz starta stāsies trīs Latvijas komandas, jo sestdien "Challenger" turnīru Limasolā sāks komanda "Grizinkalns Ghetto", kurā spēlēs Artūrs Dušelis, Edmunds Elksnis, Roberts Kāpostiņš un Niks Višņevics. Arī viņiem sacensības vajadzēs sākt no kvalifikācijas, kurā nepieciešams gūt divas uzvaras. Aŗi Limasolā tiks sadalītas divas ceļazīmes uz Prāgu.