Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1, Did:0, useCase: 0

“Bauskas Zelta lauvu” 3x3 basketbolisti trešo reizi uzvar “A7 tūres” turnīrā

“Bauskas Zelta lauvu” 3x3 basketbolisti trešo reizi uzvar “A7 tūres” turnīrā
"Bauskas Zelta lauvas" pēc uzvaras Iecavas posmā
Foto: Renārs Buivids

“A7 tūres” pirmās sezonas piektajā posmā – Iecavas novada kausa izcīņas otrajā turnīrā – svētdien, 1. jūlijā par trīskārtējiem “ProBasketball” Vīriešu grupas uzvarētājiem kļuva “Bauskas Zelta lauvas”. Otrreiz šovasar triumfēja “Prožektors” (U14 grupa) un “Chilli” (U11 grupa). Kopumā startēja 23 komandas.

Lai arī ceturtdaļfinālā “Bauskas Zelta lauvas” tikai ar minimālo 12:11 pārspēja “Rajonu”, turpmāk tika izcīnīti divi pārliecinošāki panākumi. Baušķenieki finālā ar 12:6 uzveica “Konstantīnu”. Trešo vietu ieguva “i-Light.lv”, bronzas mačā ar 10:7 uzveicot citu galvaspilsētas komandu “Brenguļi”.

U14 grupā otrajā posmā pēc kārtas uzvarēja Iecavas “Prožektors”. Iecavas finālā “Prožektors” 11:8 pārspēja “Salaspils Boys”. U11 grupas vienība Rīgas “Chilli” uzvarai Bauskas pirmajā turnīrā pievienoja arī panākumu Iecavā, šosezon izcīnot panākumus visos 11 mačos “A7 tūrē”. Spēlē par 1. vietu “Chilli” skarbā cīņā ar 7:2 pārspēja Lietuvas “Skrajūnai”, kam šis bija piektais “A7 tūres” fināls pēc kārtas, taču jau trešais zaudējums izšķirošajā mačā.

“A7 tūres” turpinājums otrdien, 10. jūlijā, kad Ķekavas novada sacensību otrais posms notiks pie Baložu vidusskolas.

Iecavas novada kausa 2. posma laureāti:

“ProBasketball” Vīriešu grupa (2001. g. dz. un vecāki)

1. “Bauskas Zelta lauvas” (Jānis Eiduks, Juris Ojāru, Eliss Upenieks, Toms Vilks);
2. “Konstantīns” (Niks Konstantīns Dibets, Artis Lagužnieks, Miks Cepure);
3. “i-Light.lv” (Kristaps Brēmers, Niks Nīgalis, Niks Rūdolfs Rimšāns, Renārs Buivids).

U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)

1. “Prožektors” (Henrijs Pļaviņš, Ralfs Andris Štrauss, Arnolds Grīslītis);
2. “Salaspils Boys” (Kristiāns Pastors, Norberts Lasmanis, Kristiāns Armanovs, Nauris Pļaviņš);
3. “Meduspuikas” (Rūdolfs Švītiņš, Francis Neilands, Edvards Egle, Mārtiņš Veidemanis).

U11 (2007. g. dz. un jaunāki)
1. “Chilli” (Rihards Ivanovs, Ralfs Rudusāns, Patriks Rudusāns);
2. Lietuvas “Skrajūnai” (Pijus Klimas, Povildas Apanavičius, Martinas Lukšas, Mantas Žižliauskas);
3. “NBA All-Stars” (Kalebs Suraks, Markuss Feifers, Rihards Strautiņš).

35+ grupa (1983. g. dz. un vecāki)

1. “Ozolu 15” (Ģirts Jakuška, Dzintars Pārums, Māris Ozoliņš);
2. “Kluburi” (Ints Kreicšteins, Gunārs Plucis, Dzintars Zaumanis, Andris Osis).