Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1, Did:0, useCase: 0

“Ghetto Basket” 3x3 skolu čempionāta pirmie uzvarētāju tituli Rīgai, Daugavpilij un Druvai

“Ghetto Basket” 3x3 skolu čempionāta pirmie uzvarētāju tituli Rīgai, Daugavpilij un Druvai

"Ghetto Basket" 3x3 skolu čempionāta laureāti
Publicitātes foto

Pirmo reizi 3x3 basketbola vēsturē aizvadītajā “Ghetto Basket” skolu čempionātā piektdien, 1. jūnijā Rīgā, Grīziņkalnā tika kronēti pirmie uzvarētāji sešās grupās – Rīgas Teikas vidusskola (U16 zēni), Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (U14 zēni), Rīgas Franču licejs (U12 zēni), Daugavpils Valsts ģimnāzija (U16 meitenes), Druvas vidusskola (U14 meitenes) un Rīgas Juglas vidusskola (U12 meitenes).

“Ghetto Basket” 3x3 skolu čempionāta pirmā sezona sākās martā ar kvalifikācijas sacensībām Cēsīs (Vidzeme), Maltā (Latgale), Saldū (Kurzeme) un Jelgavā (Zemgale). Rīgas un Pierīgas labākie 3x3 basketbolisti tika noteikti kvalifikācijas turnīrā Grīziņkalnā. Kopumā skolu čempionātā šogad iesaistījās gandrīz 700 skolnieku, izmēģinot spēkus jaunajā olimpiskajā sporta veidā 3x3 basketbolā, kura pirmās olimpiskās medaļas tiks sadalītas 2020. gadā Tokijā (Japāna).

Lai arī par pirmajiem čempioniem kļuva četras komandas no Rīgas un pa vienai vienībai no Druvas no Daugavpils, laureātu pulkā ģeogrāfija bija plašāka. Labāko trijniekā kādā no vecuma grupām iekļuva arī 3x3 basketbolisti no Gulbenes, Ventspils, Ķekavas, Līvānu novada Jaunsilavas, Salaspils un Saldus.

“Ghetto Basket” 3x3 skolu čempionāta fināla laureāti:

U16 zēni (2002. g. dz. un jaunāki)

1. Rīgas Teikas vidusskola (Roberts Neimanis, Dāvis Denafs, Rihards Parādnieks, Gustavs Žebers);
2. Gulbenes 2. vidusskola (Jurģis Rainers Patmalnieks, Simsons Osis, Ervils Tiltiņš, Kristiāns Šulcs);
3. Ventspils Valsts 1. ģimnāzija (Ernests Žvīgurs, Rihards Vinciuns, Edgars Borherts, Ričards Cars).

U16 meitenes (2002. g. dz. un jaunākas)

1. Daugavpils Valsts ģimnāzija (Katrīne Grabovska, Juta Harčenko, Lauma Poikāne, Laura Vucena);
2. Ķekavas vidusskola (Agate Ozoliņa, Patrīcija Zunde, Nikola Ārenda, Samanta Gabranova);
3. Ventspils Valsts 1. ģimnāzija (Marija Stūra, Dārta Klestrova, Krista Veckāgane, Marta Stikāne).

U14 zēni (2004. g. dz. un jaunāki)

1. Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (Mārtiņš Pelcbergs, Olivers Bulgačs, Gusts Doniks, Mārtiņš Smilgsdrīvs);
2. Gulbenes novada valsts ģimnāzija (Dāvis Vimba, Markuss Čeksters, Rinalds Vagulis, Raivo Bukovskis);
3. Gulbenes 2. vidusskola (Kristers Pendriks, Rainers Ļisicins, Rihards Berkolds).

U14 meitenes (2004. g. dz. un jaunākas)

1. Druvas vidusskola (Marta Blūma, Laura Štencele, Rēzija Dubulta);
2. Ķekavas vidusskola (Kate Kondratjeva, Linda Liepa, Aļona Kļava, Laila Saulīte);
3. Jaunsilavas pamatskola (Mona Upeniece, Marta Iļjina, Egita Cimare).

U12 zēni (2006. g. dz. un jaunāki)

1. Rīgas Franču licejs (Artūrs Lazdiņšs, Teodors Liepnieks, Ralfs Meliņš);
2. Salaspils 1. vidusskola 2 (Markuss Sperga, Emīls Petrovskis, Kristiāns Ligeris, Daniils Fundorko);
3. Rīgas Juglas vidusskola (Jānis Edvarts Lācis, Kristers Skrinda, Henrijs Vašuks, Andrejs Paršans).

U12 meitenes (2006. g. dz. un jaunākas)

1. Rīgas Juglas vidusskola (Megija Zeltiņa, Annija Brence, Elza Daudze, Elizabete Marija Ozoliņa);
2. Rīgas 6. vidusskola (Paula Patrīcija Putniece, Elza Ukstiņa, Estere Petrus, Loreta Helēna Duncāne);
3. Saldus pamatskola (Elvisa Prudskaja, Rēzija Grēta Čukna, Līva Hermane).

"Ghetto Basket" 3x3 skolu čempionāta rezultāti, tabulas, sastāvi.

Tev jābūt autorizētam,