LSBL play-off 2014SK Cēsis — TTT Rīga60:58
LBL 13/14, Play-OffJūrmala/ Fēnikss — BK Valmiera64:71
LBL 13/14, Play-OffLiepāja/ Triobet — BK Jēkabpils79:80
LBL2 2014 Play-offOgres BS — Mārupe 16:30
BLK 2014Wisła Can-Pack Kraków — CCC Polkowice53:65
  • NBA <i>play-off</i> 1. kārta – Rietumos pastarīšu nav
    10:31 NBA play-off 1. kārta – Rietumos pastarīšu nav(2)
    Sestdienas vakarā Nacionālās basketbola asociācijas laukumos sāksies izslēgšanas spēles, un Sportacentrs.com piedāvā ieskatīties astoņos pirmās kārtas dueļos. Šajā materiālā par Rietumu konferenci, kurā visas regulārajā sezonā guva vismaz 49 uzvaras (Austrumu konferencē tādas bija tikai divas), un praktiski katra no komandām „play-off” uzsāks ar reāliem plāniem par čempionu titulu. Favorīti? Rietumu konferencē tādi ir astoņi. Pastarīši? Paldies, nē, šīs konferences „play-off” komandas tādus nepiedāvā.
  • Lebrona fanu krekls - atkal populārākais
    09:16 Lebrona fanu krekls - atkal populārākais(7)
    Nacionālās Basketbola Asociācijas (NBA) regulārās sezonas noslēgumā apkopotajos datos konstatēts, ka sesto reizi pēdējos 11 gados par visvairāk pārdoto fanu kreklu kļuvis Maiami "Heat" superzvaigznes Lebrona Džeimsa spēļu krekla replika.
  • "Real" un "Barcelona" atkal uzvar un tuvojas Eirolīgas "Final Four"
    23:51 "Real" un "Barcelona" atkal uzvar un tuvojas Eirolīgas "Final Four"
    ULEB Eirolīgas ceturtdaļfināla sērijā otro uzvaru izcīnīja Madrides "Real", kas savā laukumā ar 82:77 pārspēja Pireju "Olympiacos". Spāņu klubs nonācis tikai viena panākuma attālumā no Eirolīgas "Final Four".
  • Aldaris LBL: spriedzes temparatūra paaugstinās
    22:53 Aldaris LBL: spriedzes temparatūra paaugstinās(1)
    „Valmieras” agresīvā starta ofensīva, tai sekojošā iestrēgšana jūrmalnieku aizsardzības slazdos un aukstasinība ceturtajā ceturtdaļā, salaužot mājinieku pretestību; galvu reibinošās rezultāta svārstības un dramatiskā izskaņa Liepājā – Aldaris LBL ceturtdaļfināla sēriju otrās spēles attaisnoja cerības uz bezkompromisa basketbolu ar iepriekš neparedzamu gala iznākumu. Abās sērijās līdz trim uzvarām rezultāts 1:1, gaidīsim tikpat aizraujošu turpinājumu sestdien Valmierā un Jēkabpilī!
  • Jeromanovs iemet septiņus punktus un iekļūst Zviedrijas finālā
    22:43 Jeromanovs iemet septiņus punktus un iekļūst Zviedrijas finālā
    Zviedrijas basketbola čempionāta finālā šodien iekļuvis aizsargs Edgars Jeromanovs un Norčēpingas "Dolphins", kas pusfināla sērijas sestajā spēlē ar 91:72 sakāva "Boras Basket". Latviešu basketbolista rēķinā septiņi punkti.
  • Mūras metiens pēdējā sekundē izrauj uzvaru Cēsīm
    21:42 Mūras metiens pēdējā sekundē izrauj uzvaru Cēsīm(5)
    Ceturtdien, 17. aprīlī, Cēsīs sākās Latvijas Sieviešu basketbola līgas fināli. "Cēsis" savā laukumā pārspēja "TTT Rīga" ar rezultātu 60:58, sērijā līdz trīs uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0. Nākamā spēle notiks 20. aprīlī plkst. 17:30 Olimpiskajā sporta centrā.
  • LBL2 finālsēriju ar uzvaru sāk VeA
    21:37 LBL2 finālsēriju ar uzvaru sāk VeA
    Šodien sākusies Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas finālsērija starp divām Ventspils komandām, "Baltijas Tranzīta servisu" un "Ventspils Augstskolu". Pirmajā abu komandu mačā pārāki izrādījās VeA basketbolisti, svinot uzvaru ar rezultātu 76:65. Sērija ritēs līdz kādas komandas trīs uzvarām.
  • Drāma Liepājā: Timermanis neiemet 2 <i>sodiņus</i>, "Jēkabpils" uzvar ar +1
    21:25 Drāma Liepājā: Timermanis neiemet 2 sodiņus, "Jēkabpils" uzvar ar +1(42)
    Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla spēle starp "Liepāju/Triobet" un "Jēkabpili" sarūpēja īstu basketbola izrādi līdzjutējiem. Jēkabpilieši pēdējā ceturtdaļā prata atspēlēt 15 punktu deficītu un uzvarēt ar 80:79, turklāt divus soda metienus pašās spēles beigās neiemeta liepājnieku uzbrucējs Ivars Timermanis.
  • "Valmiera" izbraukumā revanšējas "Jūrmalai/Fēniksam"
    20:10 "Valmiera" izbraukumā revanšējas "Jūrmalai/Fēniksam"(22)
    Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla otrajā spēlē "Valmiera" viesos ar 71:64 uzveica "Jūrmalu/Fēniksu", izlīdzinot rezultātu sērijā līdz trim uzvarām - 1:1.
  • Tamanei 12 bumbas, divi bloki un 1-0, Audere iekļūst finālā
    19:12 Tamanei 12 bumbas, divi bloki un 1-0, Audere iekļūst finālā
    Latvijas basketbolistes aprīļa trešās nedēļas vidū aizvada spēles Polijā un Francijā. Gunta Baško-Melnbārde regulāro sezonu Francijā pabeidza trešajā vietā, savukārt Zane Tamane ar uzvaru sāka Polijas finālsēriju.