Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:370, Did:0, useCase: 0

"Jaguars" izārda "Titans" uzbrukumu un tiek pie pirmās uzvaras sezonā

Juris Miņins
Juris Miņins

"Jaguars" izārda "Titans" uzbrukumu un tiek pie pirmās uzvaras sezonā
Markuss Mariota (centrā)
Foto: USA Today/Scanpix

Nacionālās futbola līgas (NFL) 2019. gada sezonā savu pirmo uzvaru šonakt izcīnīja Džeksonvilas "Jaguars", kas ar 20:7 pārspēja Tenesī "Titans" komandu.

Pirms regulārās sezonas sākuma Džeksonvilā bija ļoti labs noskaņojums, jo komanda kopumā izskatījās ļoti cerīga, turklāt, "Jaguars" bija atbrīvojušies no iepriekšējā saspēles vadītāja Bleika Bortla, nomainot viņu pret Niku Foulsu, kurš iepriekš pierādīja, ka ne tikai var spēlēt, bet var arī uzvarēt lielas spēles. Diemžēl, bet jau pirmajā mačā Foulss guva atslēgas kaula savainojumu, kas pārvilka treknu svītru visām gaišajām prognozēm par komandas izredzēm uz lielisku sezonu. Vismaz tā likās tobrīd.

Otrajā spēļu nedēļā zem centra stājās Gārdners Minšū un, jāatzīst, lai arī neko izcilu viņš neparādīja, "Jaguars" vien spēles pašās beigās, izvēloties iet uz risku, nevis spēlēt pagarinājumu, ar 12:13 piekāpās Hjūstonas "Texans" vienībai.

Trešajā nedēļā gan Džeksonvilas vienība izdarīja to, ko no viņiem gaidīja, proti, ar lielisku aizsardzību burtiski "izārdot" Tenesī "Titans" komandas uzbrukuma līniju un gana labu uzbrukumu (kurā gan netrūka arī neprecizitāšu) "Jaguars" tika pie pirmās uzvaras šajā sezonā – 20:7.

Markuss Mariota deviņas reizes tika apturēts pirms vēl paspēja atbrīvoties no bumbas (salīdzinājumam – Minšū netika nosekots ne reizi) un arī Deriks Henrijs nebija nekāds glābējs, jo viņa 44 jardi un viens piezemējums bija pārāk blāvs sniegums salīdzinot ar to ko viņš darīja pret "Jaguars" iepriekšējā tikšanās reizē (238 jardi un četri piezemējumi).

Jāsaka, ka Tenesī komandai spēle neaizgāja jau no paša sākuma, kad Adorī Džeksons nespēja kārtīgi notvert sperto bumbu, kas pēc tam nonāca Floridas komandas īpašumā un šī neveiksme beigās noveda pie zaudēta piezemējuma, kad Minšū ar piespēli atrada Džeimsu O’Šonesiju. Pirmajā ceturtdaļā Minšū noorganizēja vēl vienu piezemējumu, 22 jardi Dīdžejam Klārkam, bet aizsardzība izdarīja visu pārējo.

Tiesa, Džeksonvilas komandā pašlaik īsti priecāties arī nav iemesla, jo komandai vēl aizvien ir negatīva uzvaru un zaudējumu bilance, turklāt, tajā ir arī konflikts, proti, Džalens Remzijs, viens no labākajiem malējiem aizsargiem līgā, nav apmierināts ar komandas treneru attieksmi pret viņu un ir pieprasījis maiņu, kas varētu nozīmēt, ka šodien aizvadītā spēle ir bijusi Remzijam pēdējā "Jaguars" kreklā.

Izmantotie resursi:
nfl.com