Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:370, Did:0, useCase: 0

"Steelers" leģenda Harisons paziņo par karjeras beigām

"Steelers" leģenda Harisons paziņo par karjeras beigām
Džeimss Harisons pēc "Super Bowl" mača
Foto: AFP/Scanpix

Nacionālās futbola līgas (NFL) komandas Pitsburgas "Steelers" leģenda un viens no līgas pēdējās desmitgades labākajiem aizsargiem Džeimss Harisons ir paziņojis par karjeras noslēgšanu.

Lai arī Džeimss Harisons tiek uzskatīts par Pitsburgas "Steelers" leģendu, karjeras izskaņā viņam nācās pārstāvēt citu komandu, Jaunanglijas "Patriots", jo pitsburgiešiem 39 gadus vecais veterāns nebija vajadzīgs. Tiesa, tā bija laime nelaimē, jo ar "Patriots" viņš aizkļuva līdz "Super Bowl" mačam, kurā gan zaudēja.

Bez tituliem gan Harisons nav palicis, jo Pitsburgas komandas sastāvā viņš ir izcīnījis divus čempiona titulus, piecas reizes ir iekļuvis "Pro Bowl" mačā, bet 2008. gadā tika atzīts par labāko aizsardzības spēlētāju visā NFL. Šāds CV ir visnotaļ iespaidīgs, jo vēl vairāk, ja ņem vērā to, ka savulaik Harisons netika izvēlēts draftā, tad vairākas sezonas pavadīja vien trenējoties vai spēlējot tikai speckomandās. Vēlāk sekoja spēlēšana tolaik vēl eksistējušajā NFL Eiropas līgā, pēc kuras viņš neveiksmīgi mēģināja iekļūt Baltimoras "Ravens" sastāvā, līdz vēlāk atgriezās Pitsburgā un kļuva par vienu no labākajiem aizsargiem līgā.

Jāpiebilst, ka 2014. gadā Harisons jau bija paziņojis par aiziešanu no NFL, taču pēc mēneša atgriezās un aizvadīja vēl trīs sezonas.

Kā arī...

- Minesotas "Vikings" ir noslēgusi jauni līgumu ar lainbekeri Eriku Kendriksu, kurš iepriekšējos gados bija viens no vadošajiem komandas aizsargiem. Līgums ir paredzēts uz piecām sezonām, kuru laikā Kendrikss saņems līdz pat 50 miljoniem ASV dolāru.

- Denveras "Broncos" ir nolēmusi atlaist pussargu Sīdžeju Andersonu. Jāpiebilst, ka 2017. gada sezonā Andersons pirmo reizi karjerā sasniedza 1000 gūto jardu robežu un bija komandas vadošais pussargs. Par iemeslu atlaišanai kalpoja tas, ka Denveras komandai ir nepieciešama brīva vieta algu budžetā, turklāt šī gada draftā, paredzams, viņi varēs atrast aizstājēju veterānam.

- Savukārt Sinsinati "Bengals" lainbekers Prestons Brauns jau nākošsezon uzstādīs pirmo NFL 2018. gada sezonas rekordu. Proti, viņa divi miljoni, ko aizsargs saņems par piedalīšanos komandas treniņos būs lielākais šāda veida bonuss visā NFL.

Izmantotie resursi:
ESPN: The Worldwide Leader in Sports
https://www.nfl.com/