Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:370, Did:0, useCase: 0

Manzels mēģinās atgriezties NFL caur Pavasara līgu

Manzels mēģinās atgriezties NFL caur Pavasara līgu
Džonijs Manzels
Foto: AFP/Scanpix

Bijušais NCAA futbola turnīra izcilnieks Džonijs Manzels, kurš dažādu problēmu dēļ Nacionālajā futbola līgā (NFL) tā arī neparādīja savu labāko sniegumu, ir nolēmis atgriezties profesionālajā futbolā un darīs to jau šajā pavasarī.

Džonijs Manzels, jeb, kā viņu zināja daudzi "Džonijs Futbols", studējot Teksasas "A&M" universitātē, bija kļuvis par vienu no labākajiem ASV koledžu čempionāta spēlētājiem (2012. gadā ieguva prestižāko koledžu futbola individuālo apbalvojumu, Heismana trofeju), tiesa, līdz ar panākumiem uz laukuma, saspēles vadītājs regulāri iekūlās nepatikšanās ārpus tā. Tas gan viņam netraucēja iekļūt NFL, kur viņu izvēlējās Klīvlendas "Browns".

Tiesa, nonākot pie profesionāļiem, Manzela dominance laukumā pazuda kā nebijusi, bet nepatikšanas, ko pastiprināja alkohola problēmas – palielinājās ģeometriskā progresijā. Kā rezultātā no spēlētāja atteicās kā komanda, tā arī viņa aģents un visi sponsori. Pats futbolists no sākuma mēģināja izvairīties no problēmu risināšanas, bet vēlāk, tomēr, iestājās atkarību ārstēšanas programmā.

Pēc veiksmīgas atkarību pieveikšanas, Džonijs paziņoja, ka vēlas atgriezties porfesionālajā futbolā un pirmie mēģinājumi tika veikti jau 2017. gada sezonā, kad viņš veica pārrunas ar Kanādas futbola līgas (CFL) komandu Hamiltonas "Tigers-Cats", taču viņi līgumu spēlētājam nepiedāvāja. Savukārt šodien Manzela pārstāvji ir nākuši ar jaunu informāciju.

Proti, Džonijs Manzels ir noslēdzis līgumu ar Pavasara līgas ("The Spring League") rīkotājiem, par dalību 2018. gada sezonā.

Pati Pavasara līga ir amerikāņu futbola treniņnometne un mini-turnīrs priekš spēlētājiem, kuri vēlas iekļūt NFL, atrādot savas spējas līgas skautiem. Tā startēja 2017. gadā un 11 no pagājušās sezonas spēlētājiem noslēdza līgumus ar NFL vai CFL komandām. Savukārt dalībnieku sastāvā varēja redzēt tādus zināmus futbolistus kā Gregs Hārdijs, Freds Džeksons, Deivids Ešs.

Šogad, pēc intensīviem treniņiem, kuros arī spēlētājus vēros profesionālo komandu skauti, tiks aizvadītas divas pārbaudes spēles - 7. un 14. aprīlī. Savukārt no zināmākajiem spēlētājiem, kas šogad mēģinās atgriezties NFL var minēt Kelenu Vinslovu junioru un Lorenzo Taliafero.

Kā arī...

- Kanzassitijas "Chiefs" ir paziņojusi, ka nākamo sezonu plāno aizvadīt bez sava ilggadējā lainbekera Derika Džonsona. Nu jau 35 gadus vecais Džonsons NFL ienāca 2005. gadā un visu šo laiku pavadīja tieši Kanzassitijas komandas rindās, kļūstot ne tikai par stabilu pamatsastāva spēlētāju, bet arī vienu no labākajiem aizsargiem, četras reizes iekļūstot "Pro Bowl" mačā.

Izmantotie resursi:
ESPN: The Worldwide Leader in Sports
https://www.nfl.com/