Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:370, Did:0, useCase: 0

Jau otram "Redskins" saspēles vadītājam sezona ir beigusies

Juris Miņins
Juris Miņins

Jau otram "Redskins" saspēles vadītājam sezona ir beigusies
Kolts Makojs brīdi pirms savainojuma gūšanas
Foto: USA Today/Scanpix

Pavisam nelāgi ir izvērtusies Nacionālās futbola līgas (NFL) komandas Vašingtonas "Redskins" sezona, jo jau otrajam saspēles vadītājam ir konstatēts smags kājas savainojums, kura dēļ sezona viņam ir beigusies.

Vašingtonas "Redskins" sezonu sāka ar Aleksu Smitu kā pirmo saspēles vadītāju, taču 11. spēļu nedēļas cīņā pret Hjūstonas "Texans" viņš guva kājas savainojumu, kas viņam bez futbola liks pavadīt vismaz astoņus mēnešus. Pēc šī incidenta par pirmo saspēlnieku tika nominēts Kolts Makojs, bet par rezerves kvoterbeku tika nolīgts Marks Sančezs.

Šonakt Vašingtonas "Redskins" aizvadīja maču pret citu NFC Austrumu divīzijas komandu, Filadelfijas "Eagles" un vienā no cīņas epizodēm Makojs, mēģinot izvairīties no pretinieku aizsargiem, devās ārpus savas "kabatas", paslīdēja un viņam virsū uzkrita vairāki "Eagles" spēlētāji. Pēc šīs epizodes saspēles vadītājs vairs laukumā neparādījās un maču līdz galam novadīja Sančezs.

Pašlaik ir kļuvis zināms, ka Kolts Makojs ir lauzis apakšstilba kaulu un viņam šī sezona ir beigusies pēc divarpus aizvadītiem mačiem.

Līdz ar to uz šo brīdi par pirmo "Redskins" saspēles vadītāju kļuva 19. novembrī nolīgtais Marks Sančezs, kurš arī ir palicis vienīgais saspēlnieks Vašingtonas komandas rindās.

Jāpiebilst, ka, neskatoties uz labo sezonas sākumu, Vašingtonas "Redskins" šajā sezonā mokās ar spēlētāju savainojumiem, kas sevišķi ir skāruši uzbrukuma līniju. Līdz ar Makoju sezona ir beigusies arī Džonatanam Kūperam. Kopumā uz šo brīdi savainoto spēlētāju sarakstā ir trīspadsmit uzbrukuma spēlētāji un divi aizsargi.

Kā arī...

- Tāpat sezona ir beigusies Sinsinati "Bengals" malējam uzbrucējam Eidžejam Grīnam, kurš šajā sezonā jau bija guvis kājas lielā pirksta savainojumu, kamdēļ izlaida vairākus mačus, bet 13. nedēļas spēlē pret Denveras "Broncos", kurā viņš atgriezās laukumā, savainoja īkšķi vēlreiz.

Izmantotie resursi:
https://www.nfl.com/
ESPN: The Worldwide Leader in Sports

     [+] [-]

, 2018-12-04 20:41, pirms 7 mēnešiem
Nav jau pirmo gadu
Komandai nosaukums ir jāmaina! Kamēr nenomainīs indiāņu vecajo lāsts būs spēkā un nekāda veiksme nespīd.