Video: Entuziasti piedāvā jaunu bullīša-meistarstiķa noslēgumu. EHL marta TOP10 (3) 15.04.2014 16:19

Entuziastu Hokeja līgā (EHL) pilnā sparā rit izslēgšanas spēles, spēļu iznākumus šad tad izšķir bullīšu sērijas, kurās gadās arī pa kādam šedevram. Tieši tāds padevās TOP uzvarētājam, EHL spēcīgākās RZ divīzijas komandas Tērvete rezultatīvākajam spēlētājam, Vladimiram Parhomenko- atraktīvs, bet bieži redzēts izgājiena manevrs līdz šim ierastā metiena vietā tika papildināts ar vēl vienu pauzi un vārtsargs tam nebija gatavs

EHL jau otro sezonu piedalās arī Sportacentrs.com/LDG komanda, kas pēc lieliskās pirmās sezonas ( R3 divīzijas fināls), šosezon , startējot divīziju augstāk, iekļuva play-off, bet diezgan pārliecinoši zaudēja jau pirmajā kārtā ( 0:3 sērijā pret Ogres Huligan).

Video: Parunāsim ar hokeju. Reinis Ošenieks (otrā daļa) (7) 28.11.2014 13:10

EHL (Entuziastu Hokeja līga) piedāvā kārtējo "Parunāsim ar hokeju" epizodi. Galvenais varonis- LTV sporta žurnālists Reinis Ošenieks, kurš EHL kluba YIT/Pingvīni sastāvā aizvada kārtējo spēli- šoreiz ar kameru pie ķiveres un otrā mikrofona pusē. Ar vienreizēju iespēju izbaudīt sportista emocijas, uzreiz pēc zaudētas spēles uzklausot žurnālista slaveno jautājumu- kā jūties?
Raidījumu vada Jānis Puriņš - viens no Entuziastu Hokeja Līgas dibinātājiem
Pateicamies Optibet un LTV.lv par atbalstu raidījuma tapšanā!

Video: Entuziastu Hokeja Līgas februāra TOP 10 video momenti (1) 06.03.2015 07:42

Kā ierasts, EHL mēneša labākie un spilgtākie spēļu video momenti. Par februāra TOP 10 uzvarētāju ar fantastiski izpildītu bullīti kļuvis uzbrucējs Edgars Krūmiņš no HK Ledus Lāči.

Video: EHL decembra labāko momentu TOP10 08.01.2014 09:19

Kā ierasts, Latvijas populārākā amatieru hokeja organizācija Entuziastu Hokeja līga (EHL), piedāvā mēneša labāko momentu TOP10. Par decembra uzvarētāju ar izcilu atvairīto metienu epizodi kļuvis R5 divīzijas komandas Kalo Būve/Point vārtsargs Mārtiņš Čepulis.

Video: Jūrmalas Domes/Piebalgas Alus kauss 2014 1. posms 09.06.2014 14:38

Laiks mūs lutināja, visu dienu spīdēja saulīte, ik pa laikam uzpūta patīkams vējš - ideāli apstākļi pludmales futbolam! Pirmajā posmā piedalījās 18 komandas, kuras tika salozētas uz četriem laukumiem (uz diviem laukumiem 4 komandas, uz diviem laukumiem 5 komandas). Uz katra laukuma komandas aizvadīja viena apļa turnīru. Visu grupu uzvarētāji otrakjā kārtā spēlēja uz 1.laukuma (cīņa par 1-4 vietu), otro vietu ieguvēji spēlēja uz 2.laukuma (5-8 vieta), zemāko vietu ieguvēji uz 3. un 4.laukuma noskaidroja pārējo vietu ieguvējus. Spēļu laiks apakšgrupās 2x8 minūtes.Spēlēs par 1-4 vietu vispārliecināšāko sniegumu demonstrēja Baldone un Ropaži - pārliecinoši pārspējot FREE un VBFK, kuras izskatījās manāmi nogurušas. Savstarpējā spēlē Ropaži un Baldone nospēlēja neizšķirti un atkal bija jāskaita vārtu attiecība! Baldonei +5, Ropažiem +6. Līdz ar ko, par pirmā posma uzvarētājiem kļuva Ropaži, otrie Baldone, trešie VBFK. Spēļu laiks otrajā kārtā bija 2x10 minūtes! Pēdējo divu gadu čempioni ATLAS pirmajā posmā ierindojās tikai 14.vietā...Posma pirmo trīs vietu ieguvēji saņēma Piebalgas alu (Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme), dāvanu karti no Hesburger (tikai uzvarētāji), dāvanu kartes no Macron un Brevings, saldējumu Pols! Nākamais posms 5.jūlijā!Turnīru atbalsta - Jūrmalas pilsētas dome, Piebalgas alus, Macron, LFF Zemgales futbola centrs, bārs un restorāns Brevings, Hesburger, Pols, Medisport, Lioton1000 un Prime Athlete Management.

Video: Jūrmalas domes/Piebalgas Alus kauss 2015 2.posms 01.07.2015 23:22

28.jūnijā, Dubultu pludmalē, tika aizvadīts Jūrmalas domes/Piebalgas alus kausa izcīņas 2.posms pludmales futbolā, kurā piedalījās 16 komandas. Laiks bija lielisks un ļoti piemērots futbola spēlēšanai! Šajā posmā pirmo reizi šogad piedalījās viena no mūsu turnīra “veterānēm” – komanda Kreiss, kā arī pēc vairāku gadu pauzes, atgriezās komanda TUC.Pirmajā posmā komandas tika sadalītas četrās grupās, katrā pa četrām komandām. A grupā uzvarot divas spēles un vienā nospēlējot neizšķirti, uzvaru svinēja TUC, pagājušā posma uzvarētāji PFD Kreiss ieņēma otro vietu. Tas nozīmēja arī to, ka šajā posmā būs cits uzvarētājs, jo tikai grupu uzvarētāji turpināja cīņu par uzvaru posmā.B grupā, uzvarot visās spēlēs, ļoti pārliecinoši triumfēja Atlas/Ropaži, otro vietu ieņēma TG Constructions. C grupā tika aizvadītas vismazrezultatīvākās spēles, sešās spēlēs kopā tika gūti tikai 10 vārti. Veiksmīgāki šoreiz izrādījās FREE, kuri aiz sevis atstāja Reg/Vardy/Ramzess.D grupā ļoti pārliecinoši uzvarēja Kreiss, uzvarot visās spēlēs. Otrie Joga Bonita, bet trešo vietu ieņēma jūrmalnieki VBFK.Uzvaru posmā, uzvarot visās spēlēs, izcīnīja Atlas/Ropaži, kuri aiz sevis atstāja TUC un Kreiss komandas. Ceturtie šoreiz FREE. Jūrmalas komanda VBFK ieņēma 9.vietu.Turnīra 3.posms notiks jau 11.jūlijā, Dubultu pludmalē, uz tikšanos!Visa informācija par turnīru ir pieejama oficiālajā turnīra mājaslapā turniri.lv Turnīru atbalsta Jūrmalas pilsētas dome, Piebalgas alus, LFF Zemgales futbola centrs, Macron, Druvas saldējums, Solemax Active, Lioton 1000, Prime Athlete Management, Medisport un IVS-D.

Video: Jūrmalas Domes/Piebalgas Alus kauss 2014 Fināls 21.08.2014 22:27

Fināls, kā jau katru gadu, izvērtās par īstu trilleri. Pirmajā puslaikā Ņikitins izvirzīja vadībā Atlas 1:0. Otrajā puslaikā PFD Kreiss steidzās atspēlēties, taču līdz vārtu guvumam tā arī netika. Tad, kad jau līdz spēles beigām bija atlikušas dažas sekundes un šķita, ka Atlas triumfēs jau trešo gadu pēc kārtas, pēc tāla centrējuma Edgars Rubenis ar galvu guva ļoti skaistus vārtus un izrāva neizšķirtu!Sekoja divi pagarinājuma puslaiki, katrs 3 minūšu garš. Abas komandas spēlēja ļoti piesardzīgi, jo šeit vārtu zaudējums varētu nozīmēt zaudējumu. Tā arī papildlaikā neviena no komandām vārtus neguva.
Papildlaikam sekoja saldais ēdiens – soda sitienu sērija (4 sitieni katrai komandai). Pirmie sist devās PFD Kreiss un sita precīzi, Atlas sitienu atvairīja PFD Kreiss vārtsargs Sergejs Titovs! Otrajā sērijā PFD Kreiss atkal sita precīzi, bet Atlas sitienu atvairīja vārtu stabs...un jau 2:0! Trešo sitienu arī PFD Kreiss realizēja un izcīnīja kausu!Apbalvošanā piedalījās Indra Brinkmane (Jūrmalas domes sporta nodaļas vadītāja), Daiga Sināte (Piebalgas alus finanšu direktore) un Kaspars Tiltiņš (LFF Zemgales futbola centra koordinators).
Liels paldies visiem dalībniekiem, atbalstītājiem, tiesnešiem un apkalpojošajam personālam! Uz tikšanos nākamgad.
Turnīru atbalsta - Jūrmalas pilsētas dome, Piebalgas alus, Macron, LFF Zemgales futbola centrs, bārs un restorāns Brevings, Hesburger, Pols, Medisport, Lioton1000, Prime Athlete Management un IVS-D.

Video: Entuziasti izveidojuši fantastisku EHL zvaigžņu spēles videotreileri (20) 05.02.2014 13:24

Kārtējo pārsteigumu hokejistiem, hokeja entuziastiem un piemēru Latvijas profesionālā hokeja organizatoriem sagādājusi Entuziastu Hokeja Līga ( EHL)- tradicionālās zvaigžņu spēles videotreileri. Par šādu video nebūtu jākaunas ne KHL, ne NHL. Pēc pagājušā gadā redzētā, droši var teikt, ka arī pats šovs tiek organizēts krietni augstākā līmenī nekā dažādi mūsu profesionālo sporta veidu līdzīgi pasākumi.

EHL All Stars game notiks 15. februārī Inbox ledus hallē, tajā piedalīsies 66 dalībnieki no visām 66 līgas komandām. 2. divīzijā spēlējošo HK Sportacentrs.com/LDG komandu zvaigžņu spēlē pārstāvēs kluba ilggadējais spēlētājs un viens no rezultatīvākajiem hokejistiem Armands Prāvs, bet pasākumu vadīs Dinamo balss un seja, hokeja entuziasts un EHL spēlētājs Armands Simsons

Video: Jūrmalas domes/Piebalgas Alus kauss 2015 2.,3. un 4.posms 31.07.2015 10:16

Ar rezultātiem un jaunumiem Jūs varat iepazīties turnīra mājaslapā turniri.lv
Turnīru atbalsta Jūrmalas pilsētas dome, Piebalgas alus, LFF Zemgales futbola centrs, Macron, Druvas saldējums, Solemax Active, Lioton 1000, Prime Athlete Management, Medisport un IVS-D.

Video: Parunāsim ar hokeju. EHL dibinātāji 02.04.2015 12:49

Piedāvājam piekto epizodi raidījumam "Parunāsim ar hokeju"
Epizodes viesi - EHL dibinātāji Haralds Apinis un Roberts Pļāvējs.
Raidījumu vada Jānis Puriņš - arī viens no Entuziastu Hokeja Līgas dibinātājiem.
Pateicamies Optibet un Just Bar par atbalstu raidījuma tapšanā!

Video: LIHC 1.līgas čempionāts, spēle par 1. vietu. IHK Peri: IHK Predators. Spēles ieraksts 05.09.2015 12:10

5.septembrī Olainē notika izšķirošās spēles Latvijas Inline Hokeja centra 1.līgas komandām. Spēlē par 1. vietu IHK PERI ar rezultātu 10:2 pārspēja IHK Predators komandu un izcīnīja zelta medaļas

Piedāvājam pilnu spēles videoierakstu

Video: Jūrmalas domes/Piebalgas Alus kauss 2015 1.posms 10.06.2015 23:38

6.jūnijā tika aizvadīts Jūrmalas domes/Piebalgas alus kausa izcīņas 1.posms pludmales futbolā, kas pulcēja 14 komandas. Liels prieks, ka dažas komandas mūsu turnīrā piedalījās pirmo reizi! Laiks bija vienkārši lielisks un visi varējām to izbaudīt un uzspēlēt futbolu.Pirmajā posmā komandas tika sadalītas trīs apakšgrupās, kuru uzvarētāji un divas labākās otro vietu ieguvējas turpināja cīņu par uzvaru posmā. A grupā izvērtās ļoti sīva cīņa starp pagājušā gada čempioniem PFD Kreiss, RTU un FK Zep. Visstabilāk nospēlēja PFD kreiss, aiz sevis atstājot RTU un FK Zep.B grupā, uzvarot visās spēles, pārliecinoši uzvarēja Atlas/Ropaži, otrie Medical Group DENS. Jāpiebilst, ka pagājušajā gadā Atlas un Ropaži startēja ar atsevišķām komandām, bet šogad ir apvienojuši spēkus vienā komandā.C grupā par nelielu pārsteigumu parūpējās turnīra debitanti Hardcore Emo Party, kuri izcīnīja 1.vietu grupā! Šajā komandā vārtus sargāja glābšanas stacijas “Dubulti” glābējs Oskars Olševskis. Otro vietu grupā ieņēma Jūrmalas komanda VBFK.Cīņa par uzvaru 1.posmā izvērtās ļoti sīva starp trīs komandām, taču spēcīgāki šoreiz izrādījās pagājušā gada čempioni PFD Kreiss, otrie šoreiz Atlas/Ropaži, trešie Medical Group DENS. Jāpiemin, ka Atlas/Ropaži un Medical Group DENS komandām bija vienāds punktu skaits, taču pateicoties uzvarai savstarpējā spēlē otro vietu ieņēma Atlas/Ropaži. Jūrmalas komanda VBFK ieņēma 5.vietu.Visa informācija par turnīru ir pieejama oficiālajā turnīra mājaslapā turniri.lv Turnīru atbalsta Jūrmalas pilsētas dome, Piebalgas alus, LFF Zemgales futbola centrs, Macron, Druvas saldējums, Solemax Active, Lioton 1000, Prime Athlete Management, Medisport un IVS-D.

Video: Kā sauc šo sporta veidu? (8) 28.02.2017 08:36

Kad itāļiem nav ko darīt, tad izdomā uzspēlēt šo:

Video: Entuziastu Hokeja Līgas novembra TOP 10 video momenti (3) 05.12.2014 11:53

Kā ierasts, EHL mēneša labākie un spilgtākie spēļu video momenti. Par novembra TOP10 uzvarētāju ar diviem līdzīgiem meistarstiķiem divu minūšu intervālā kļuvis uzbrucējs Roberts Titiņš no HK Olaine.

Video: Jūrmalas Domes/Piebalgas Alus kauss 2014 2. posms 08.07.2014 11:51

Otrajā Jūrmalas domes/Piebalgas alus kausa izcīņas pludmales futbolā posmā piedalījās 17 komandas, no kurām 3 komandas piedalījās pirmo reizi šogad.
Pirmā posma otrās vietas ieguvēji Baldone šoreiz tikai 13.vietā, trešās vietas ieguvēji VBFK 11.vietā.
Posma pirmo trīs vietu ieguvēji saņēma Piebalgas alu (Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme), dāvanu karti no Hesburger (tikai uzvarētāji), dāvanu kartes no Macron un Brevings, saldējumu Pols! Nākamais posms jau 12.jūlijā!
Foto un video no otrā posma pieejami turnīra mājaslapā Jūrmalas domes/Piebalgas alus kauss 2014 - jaunumi
Turnīru atbalsta - Jūrmalas pilsētas dome, Piebalgas alus, Macron, LFF Zemgales futbola centrs, bārs un restorāns Brevings, Hesburger, Pols, Medisport, Lioton1000, Prime Athlete Management un IVS-D.

Video: LIHC 1.līgas čempionāts, spēle par 3. vietu. IHK Olaine2 : IHK Vandāļi. Spēles ieraksts 05.09.2015 12:02

5.septembrī Olainē notika izšķirošās spēles Latvijas Inline Hokeja centra 1.līgas komandām. Spēlē par 3. vietu IHK Olaine2 ar rezultātu 8:5 pārspēja IHK Vandāļi komandu un izcīnīja bronzas medaļas

Piedāvājam pilnu spēles videoierakstu

Video: Entuziastu Hokeja Līgas janvāra TOP 10 video momenti (2) 06.02.2015 12:10

Kā ierasts, EHL mēneša labākie un spilgtākie spēļu video momenti. Par janvāra TOP10 uzvarētāju ar izcilu ripas kontroli ceļā uz meistarīgu golu kļuvis uzbrucējs Mārtiņš Feifers no HK Zemgales Lāči.

Video: Entuziastu Hokeja Līgas decembra TOP 10 video momenti (3) 09.01.2015 08:37

Kā ierasts, EHL mēneša labākie un spilgtākie spēļu video momenti. Par decembra TOP10 uzvarētāju ar izcilu ripas kontroli ceļā uz meistarīgu golu kļuvis uzbrucējs Mārtiņš Gerke no HK Odi.

Video: Jūrmalas Domes/Piebalgas Alus kauss 2014 4. posms 07.08.2014 15:33

Uz 1.laukuma vispārliecinošāk savas spēles aizvadīja kopvērtējuma līderi Ropaži, kuri izcīnīja 2 uzvaras un nospēlēja neizšķirti ar AFK Granitas, kuri aizvadīja šogad visveiksmīgāko posmu.Ļoti sīva cīņa izvērtās uz 2.laukuma, kur pa 6 punktiem izcīnīja ATLAS un Kreiss un tikai pateicoties uzvarai savstarpējā spēlē, pirmo vietu ieņēma ATLAS.Uz trešā laukuma pārliecinoši uzvarēja FK Zep, aiz sevis atstājot FK Imanda DENS. Savukārt uz 4.laukuma, kur spēlēja 3 komandas, visām bija vienāds punktu skaits (katrai komandai uzvara un zaudējums). Šeit nācās skatīties vārtu attiecību, kura šoreiz labāka bija Baldonei, otrie PFD Kreiss, trešie Brevings.Cīņā par uzvaru posmā atkal vispārliecinošāk un stabilāk nospēlēja Ropaži, kuri pelnīti uzvarēja posmā un kopvērtējumā! Otrie šoreiz iepriekšējā posma uzvarētāji ATLAS, trešie Baldone.Ir noskaidrotas tās 10 komandas, kuras 16.augustā cīnīsies par Jūrmalas domes/Piebalgas alus kausu! Tās ir Ropaži, ATLAS, FK Zep, Baldone, Lāzerkomanda, FK Imanta DENS, VBFK, PFD Kreiss, Kreiss un Brevings.Posma pirmo trīs vietu ieguvēji saņēma Piebalgas alu (Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme), dāvanu karti no Hesburger (tikai uzvarētāji), dāvanu kartes no Macron un Brevings, saldējumu Pols!Foto un video pieejami turnīra mājaslapā Jūrmalas domes/Piebalgas alus kauss 2014 - jaunumiTurnīru atbalsta - Jūrmalas pilsētas dome, Piebalgas alus, Macron, LFF Zemgales futbola centrs, bārs un restorāns Brevings, Hesburger, Pols, Medisport, Lioton1000, Prime Athlete Management un IVS-D.

Video: Jūrmalas Domes/Piebalgas Alus kauss 2014 3. posms 16.07.2014 10:17

Priekšsacīkstēs uz 1.laukuma vispārliecinošāk spēlēja Ropaži un FK Imanta DENS, abas izcīnīja pa trim uzvarām un savstarpēji nospēlēja neizšķirti. Abas garantēja vietu uz laukuma, kurā norisināsies cīņa par medaļām šajā posmā.Otrajā laukumā par nelielu pārsteigumu parūpējās Kreiss, kuri uzvarēja šajā grupā, aiz sevis atstājot iepriekšējā posma otrās vietas īpašnieci FK Zep.Trešajā laukumā, izcīnot visas uzvaras, pārliecinoši triumfēja iepriekšējā posma uzvarētāji Atlas, aiz sevis atstājot Lāzerkomandu. Abas komandas ieguva tiesības cīņai par uzvaru posmā. Jāpiemin vislielāko šī posma neveiksminieci – Brevings. Savā grupā visās spēlēs zaudējumi ar minimālu starpību, kaut gan visās spēlēs komanda varēja izcīnīt uzvaras...Cīņa par uzvaru posmā izvērtās ļoti aizraujoša, tomēr visaugstāko meistarību parādīja iepriekšējā posma uzvarētāji Atlas un izcīnīja arī uzvaru šajā posmā. Otrie šoreiz Ropaži, trešie Kreiss! Kopvērtējumā joprojām pirmie Ropaži, otrie jau ir Atlas, bet trešie FK Zep, kuri šajā posmā ieņēma 7.vietu.4.posms tiks aizvadīts 2.augustā, pēc kura tad arī tiks noskaidrotas tās 10 komandas, kuras 16.augustā cīnīsies par turnīra galveno balvu – Jūrmalas domes/Piebalgas alus kausu!Posma pirmo trīs vietu ieguvēji saņēma Piebalgas alu (Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme), dāvanu karti no Hesburger (tikai uzvarētāji), dāvanu kartes no Macron un Brevings, saldējumu Pols!Turnīru atbalsta - Jūrmalas pilsētas dome, Piebalgas alus, Macron, LFF Zemgales futbola centrs, bārs un restorāns Brevings, Hesburger, Pols, Medisport, Lioton1000, Prime Athlete Management un IVS-D.