Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:215, Did:0, useCase: 0

Mītava Open 2009 Latgales posmā uzvar komanda "Vels"

Mārcis Martini
Mārcis Martini

Mītava Open 2009 Latgales posmā uzvar komanda "Vels"
Latgales posma uzvarētāji, komanda "Vels' kopā ar Prāta Vētras puišiem.

Atklātā amatieru čempionāta mini futbolā Mītava Open 2009 Latgales posmā, kas notika sestdien, 25. jūlijā Līvānos, komandas demonstrēja augsta līmeņa spēli un pārtrauca liepājnieku uzvaras gājienu čempionāta rezultātu tabulās. Pirmo vietu un zelta medaļas Līvānu stadionā ieguva komanda "Vels", kas spraigā un aizraujošā spēlē uzveica komandu "Barons" (2. vieta).

Bronzas medaļas un posma 3. vieta tika komandai “Daugava City United”. Komandas čempionātā ir debitantes - pirmo trīs vietu ieguvējiem Latgales posms bija pirmais Mītava Open ietvaros, savukārt 4. vietas ieguvējiem - „Cerber/ Security” tas bija otrais.

Grupas Prāta Vētra dalībnieks un Mītava Open idejas autors Kaspars Roga saka: "Latgales posma komandas parādīja labu spēli- domāju, ka Līvānos mēs noteikti atgriezīsimies vēl! Arī lietus mūs sveica tikai apbalvošanas ceremonijas pašās beigās. Nākošajā sestdienā visus futbola amatierus un līdzjutējus gaidīsim Gulbenē - priekšpēdējā posmā pirms lielā fināla Skonto futbola stadionā."

Čempionāta organizatori saka īpašu paldies Līvānu novada domei par atsaucību un viesmīlīgo čempionāta Latgales posma uzņemšanu Līvānos.

Šobrīd ir zināmas 16 komandas no 24, kas piedalīsies čempionāta finālā Skonto futbola stadionā. Nākošās četras finālkomandas tiks noskaidrotas Gulbenē, sestdien, 1. augustā, un Rīgā - 8. augustā. Jau ziņots, ka par balvu fondu - Ls 3000 (pēc nodokļu nomaksas) sacentīsies katra posma 4 labākās komandas. Komanda, kas čempionāta finālturnīrā 15. augustā iegūs pirmo vietu, saņems balvu- Ls 1500, otrās vietas ieguvēji - Ls 1000, savukārt trešā vieta - Ls 500.
Čempionātu Mītava Open 2009 organizē grupa Prāta Vētra sadarbībā ar SIA Unititled. Spēļu norisi atbalsta: sporta apģērbu un aksesuāru izplatītājs Sporta punkts, iepirkšanās centrs Olympia, Skonto stadions.

Informatīvie atbalstītāji: Latviešu Radio, Kas Jauns, Neatkarīgā Rīta Avīze, Telegraf, eSports.lv, tvnet.lv, orb.lv, fhm.lv, Bad Dog.

Informāciju sagatavoja: Sigita Kaņepe, Prāta Vētras menedžments.

     [+] [-]

, 2009-07-28 00:10, pirms 11 gadiem
mačošanās bija laba, pats redzēju!