Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:215, Did:0, useCase: 0

Mītava Open 2009 Vidzemes posmā vēlreiz uzvar liepājnieki

Mārcis Martini
Mārcis Martini

Mītava Open 2009 Vidzemes posmā vēlreiz uzvar liepājnieki
Vidzemes posma uzvarētāji kopā ar turnīra organizētājiem.

Sestdien, 18. jūlijā, Valmierā karstas saules pielietajā Pārgaujas ģimnāzijas stadionā notika atklātā amatieru čempionāta mini futbolā Mītava Open 2009 Vidzemes posms. Sīvā sportiskā cīņā, kurā neiztika bez emocijām, uzvarēja Liepājas komanda “Cold Gel".

Skonto futbola stadionā notiekošajā finālā no Vidzemes posma vēl piedalīsies komandas “B-Peat” (2. vieta), “Eglītes mežs” (3. vieta) un “Staiceles bebri” (4. vieta). Komanda "Cold Gel", līdzīgi kā Zemgales posma uzvarētājs - "KV&LP" savu uzvaru guva, piedaloties turnīrā otro reizi.

"Valmieras posmā redzējām īstu sporta cīņu un azartu - uzvara bija jāiegūst par katru cenu! Nu man šķiet, ka Valmiera ir slavena ne tikai ar Daliņa kājām, bet arī ar futbola spēlētājiem", par Vidzemes posmu stāsta Jānis Jubalts, kurš kopā ar Ēriku Loku uzņēmās spēļu komentētāju lomas.

Nākošais - Latgales posms notiks Līvānos, 25. jūlijā, Līvānu pilsētas stadionā. Sacensību kārtība tiks paziņota pēc posma komandu izlozes 23. jūlijā plkst. 11:00, Skonto futbola stadiona spēļu laukumā.

Šobrīd jau zināmas sekojošas komandas, kas Skonto futbola stadionā cīnīsies par balvu fondu - Ls 3000 (pēc nodokļu nomaksas): no Kurzemes atlases posma komandas: "Zemnieki", "Rainis", "Kuldīgas sporta aģentūra" un "Turlava", no Zemgales posma: "KV&LP", „Lauki”, „Ozolnieki” un „Safeguard”, no Vidzemes posma: “Cold Gel", “B-Peat”, “Eglītes mežs” un “Staiceles bebri”.

Komanda, kas čempionāta finālturnīrā iegūs pirmo vietu, saņems balvu- Ls 1500, otrās vietas ieguvēji - Ls 1000, savukārt trešā vieta - Ls 500.

Informāciju sagatavoja grupas "Prāta Vētra" menedžments

     [+] [-]

, 2009-07-21 06:26, pirms 11 gadiem
Vēl tik uz Līvāniem jānobrauc un Liepājas rajons paņem visus.....

     [+] [-]

, 2009-07-21 09:07, pirms 11 gadiem
kura datuma ir finals?
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja