Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:215, Did:0, useCase: 0

Futbola čempionāts "Mītava Open" noslēdzies

Mārcis Martini
Mārcis Martini

15. augustā SKONTO futbola stadionā noslēdzās pirmais grupas Prāta Vētra organizētais atklātais amatieru čempionāts mini futbolā Mītava Open 2009. Spraigā sportiskā cīņā tika noskaidroti lielo balvu ieguvēji: zelta medaļas, Mītava Open lielo kausu un Ls 1500 ieguva komanda "Laimes lācis".

Sudraba medaļas un Ls 1000 saņēma komandas "Vels" spēlētāji, savukārt trešo vietu, bronzas medaļas un Ls 500 izcīnīja Kuldīgas sporta aģentūras komanda.

"Šie bija īsti svētki futbolam! Mūsu pirmais Mītava Open čempionāts izdevās un jāsaka godīgi, komandu atsaucība un spēles prieks bija pat lielāks, nekā gaidījām. Paldies visiem spēlētājiem, paldies tiesnešiem, paldies līdzjutējiem, paldies atbalstītājiem, pilsētām, kuras mūs uzņēma, paldies visiem, kas pielika roku lai šis pasākums notiktu. Īpašs paldies Guntaram Indriksonam un Skonto futbola stadionam par jauko uzņemšanu. Šobrīd jau sākam kalt plānus nākošā gada Mītava Open čempionātam", saka čempionāta laikā par Mītavas karali nosauktais Kaspars Roga.

Čempionāta laikā grupa Prāta Vētra kopā ar čempionāta tiesnešiem tikās sportiskā mačā ar Latvijas sieviešu futbola top 2009 komandu. Prāta Vētras puiši un čempionāta tiesneši pieveica meitenes ar rezultātu 4:1. "Spēle bija īsta un izaicinājums spēlēt Skonto stadionā un vēl ar Latvijas top komandu - nopietns. Ar meiteņu treneri jau runājām - jāplāno revanša mačs!", par spēli stāsta Māris Mihelsons.

Fināla posmā piedalījās sekojošas komandas: no Kurzemes posma - komandas “Zemnieki”, “Rainis”, “Kuldīgas sporta aģentūra” un “Turlava”, No Zemgales posma - komandas “KV&LP”, “Lauki”, “Ozolnieki” un “Safeguard”, no Vidzemes posma - komandas “Cold gel”, “B-peat”, “Eglītes mežs” un “Staiceles bebri”, no Latgales posma - komandas “Vels”, “Barons”, “Daugava City United” un “Cerbers/Security”, no Ziemeļaustrumlatvijas posma - komandas “Kvarcs”, “FK Smudzis”, “Zemgales būvmeistars” un “Parsportu.lv” un no Rīgas posma - komandas “Korsāri”, “Laimes lācis”, “Daugmales dadzis” un “Alliance”.

Čempionātu Mīyava Open 2009 organizēja grupa Prāta Vētra sadarbībā ar SIA Unititled. Spēļu norisi atbalstīja: sporta apģērbu un aksesuāru izplatītājs Sporta punkts, iepirkšanās centrs Olympia, Skonto stadions.

Informatīvie atbalstītāji: Latviešu Radio, Kas Jauns, Neatkarīgā Rīta Avīze, Telegraf, eSports.lv, tvnet.lv, orb.lv, fhm.lv, Bad Dog.

Informāciju sagatavoja: Sigita Kaņepe, Prāta Vētras menedžments.

     [+] [-]

, 2009-08-17 10:10, pirms 11 gadiem
Re, meichas arii vienu banku iemaanijushas!