Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:213, Did:0, useCase: 0

Svētdien notiks "IFBB Latvija" projekta "Miss Fitness Model" fināls

Svētdien notiks "IFBB Latvija" projekta "Miss Fitness Model" fināls
Publicitātes foto

Svētdien, 25. oktobrī, Rīgas pilsētas centrā, elegantajā "Studio69" Koncerta zālē Tērbatas ielā 73 norisināsies rudens krāšņākais skaistuma un sporta pasākums, ikgadējais IFBB Starptautiskais turnīrs „Rīgas Pērle 2015” fitnesā, bodifitnesā, bikini fitnesā, klasiskajā bodibildingā un men's physique kategorijās, kā arī IFBB Latvija projekta „Miss Fitness Model” fināls. Pasākumu organizē Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācija ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu atbalstu.

Sacensībām pieteikušies sportisti no Latvijas, Igaunijas, Baltkrievijas, Lietuvas un Krievijas, to skaitā Eiropas un Pasaules čempionātu godalgoto vietu ieguvēji un finālisti. Sacensībās tiks noskaidrotas uzvarētājas fitnesa, bodifitnesa un bikini kategorijās, bērnu un jauniešu fitnesa kategorijās, kā arī stiprākie vīriešu disciplīnu sportisti mens physique un klasiskā bodibildinga kategorijās. Spēcīgākie Baltijas valstu sportisti, demonstrēs skatītājiem un tiesnešiem savu labāko formu, jo pēc divām nedēļām jau ieplānots nākamais, gada nozīmīgākais starts, IFBB Pasaules čempionāts fitnesā.

Pasākuma ietvaros notiks IFBB Latvija bikini projekta “Miss Fitness Model” fināls, kurš iesākās 23.augustā, kad 11 meitenes izaicināja sevi un pievienojās deviņu nedēļu ilgai treniņu, diētas un bikini sacensību sagatavošanas programmai IFBB Latvija federācijas un MyFitness komandas treneru un sporta speciālistu vadībā, lai 25.oktobrī izietu uz skatuves nominācijā „Miss Fitness Model”. Dalībnieces pasākumam ir nopietni gatavojušās trenējoties projekta galvenā atbalstītāja „MyFitness” sporta klubos, piedaloties kopējos spēka un skatuves defilē treniņos, kā arī fotosesijās "Change" veļas zīmolā un vakarkleitu kolekcijā no "Glam Collection".

Pasākuma pērle tradicionāli būs bikini fitnesa disciplīna, kur 40 sportistes cīnīsies par „Rīgas Pērles 2015” uzvarētājas godu! Balvas dalībniecēm ir sarūpējuši ilggadējie bikini fitnesa sporta pasākumu atbalstītāji un federācijas partneri, profesionālais matu kopšanas zīmols „L'Oreal Professionnel”, progresīvākais sporta klubu tīkls „MyFitness Latvia” un veļas zīmols „Change Latvija”.

Aicinām visus sporta un skaistuma cienītājus atbalstīt Latvijas un ārvalstu sportistus, skaistākās bikini fitnesa sporta pārstāves un 2015.gada rudens projekta „Miss Fitness Model 2015” dalībnieces. Sacensību sākums plkst. 14:00. Biļetes varēs iegādāties no plkst. 13:00 pasākuma vietā "Studio69".