Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:213, Did:0, useCase: 0

Sapīgs, bet pelnīts zaudējums

Sapīgs, bet pelnīts zaudējums
Cīņa pie vārtiem

Pirmdienas (7.dec.) vakara spēlē LATTELECOM II izcīnīja savu pirmo šīs sezonas panākumu, bet VENDI neizmantoja cerības turnīra tabula pacelties vienu vietu augstāk. Traumas un gripa bija krietni paretinājušas VENDU spēlētāju rindas un, lai nokomplektētu sastāvu, uz laukuma nācās laist komandas tālākos rezervistus. Komandai šajā spēlē nācās iztikt arī bez trenera vadības. LATTELECOM II turpretim, atšķirībā no komandu pirmās tikšanās, bija nokomplektējuši pilnu sastāvu un bija maksimāli koncentrējušies spēlei.

Spēle iesākās visai līdzīgi ar bīstamiem momentiem pie abu komandu vārtiem. Drīz vien sākās noraidījumu jūra – pilnos sastāvos abām komandām nācās spēlēt vien periodiski. Lai arī spēle nebija rupja, kopā abas komandas nopelnīja 36 soda minūtes. Ne VENDI, ne pretinieki nebija gatavi šādai skrupulozai tiesāšanas manierei, kad divu minūšu sods tika dots par vissīkāko pārkāpumu. Lai arī soģiem nevar pārmest tendenciozu tiesāšanu, līgas ietvaros tomēr nenāktu par sliktu vienoties par kaut cik konsekventu tiesāšanas stilu, lai atšķirības starp dažādu tiesnešu brigāžu noteikumu izpratni nebūtu tik krasas.

Pirmos vārtus LATTELECOM II guva pirmā perioda vidū, kad Gata Lazdas metiens no uzbrukuma zonas vidus trāpīja pa plecu VENDU vārtsargam un ripa rikošetā nokļuva vārtos. Drīz vien VENDI ielaida otros vārtus, kad no noraidīto soliņa iznākušais LATTELECOM II spēlētājs Edgars Lācis vienatnē izrāvās pret vārtiem un, apspēlējis vārtsargu, no tuvas distances raidīja ripu pa tukšiem vārtiem…trāpot pa vārtu stabu. VENDIEM par nelaimi pie atlikušās ripas pirmais nokļuva LATTELECOM II spēlētājs Raimonds Apse, kurš netraucēti pabeidza komandas biedra iesākto. Pirmajā periodā VENDU vārtsargs tika pārspēts vēl vienu reizi (Jānis Briedis) un rezultāts uz tablo kļuva VENDIEM pavisam nepatīkams – 3:0.

Pēc tāda spēles sākuma spēle VENDIEM pajuka. Arvien biežāk nācās redzēt bezadresāta „piespēles” tā vietā, lai mēģinātu apspēlēt meistarībā nebūt ne galvastiesu pārākos pretspēlētājus. Tos nedaudzos bīstamos momentus, kurus VENDU uzbrucējiem izdevās radīt pie pretinieku vārtiem, neitralizēja ļoti pārliecinoši spēlējošais LATTELECOM II vārtsargs Aleksandrs Antiņš.

Otrajā periodā ar soda metienu LATTELECOM II spēlētājs Raimonds Apse guva vēl vienus vārtus, uz tablo uzstādot spēles beigu rezultātu – 4:0.

Jāatzīst, ka LATTELECOM II uzvarēja pelnīti, jo spēja radīt krietni vien vairāk bīstamu momentu pie pretinieku vārtiem nekā VENDI. Lielākā daļa vārtu momentu tika radīti pēc ātriem LATTELECOM II uzbrukumiem, apspēlējot VENDU aizsargus viduszonā, vai uz zilās līnijas. Neapšaubāmi, šādas situācijas radās dēļ ierobežotajiem spēlētāju resursiem, kuri VENDIEM ir pieejami sastāva „robu” aizpildīšanai. Pārmetumus gan rezervistiem izteikt ir nevietā, visi cīnījās savu pašreizējo spēju robežās un mēģināja palīdzēt cik spēja.

Informāciju sagatavoja: hkvendi.lv

     [+] [-]

, 2009-12-08 15:13, pirms 10 gadiem
piedodiet, neinteresē!...

  -1 [+] [-]

, 2009-12-08 15:57, pirms 10 gadiem
Kas te par murgu ....