Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:213, Did:0, useCase: 0

51. reizi notiks skrējiens "Daugavpils - Mežciems"

Jau 51. reizi Daugavpils Vienības laukumā tiks dots starts skrējienam "Daugavpils - Mežciems", kas ir vecākais skrējiens visā Latvijā. Arī šogad trasē tiks iekļauts vēsturiskais Daugavpils Cietoksnis, kas vienlaikus ļaus izbaudīt ne tikai skriešanu, bet arī vēsturiskos pieminekļus.

Skrējiens "Daugavpils - Mežciems" iepriekšējā gadā atzīmēja savu 50. jubileju. Jubilejas skrējienā dalībnieki trasē devās ar vēsturiskajiem skrējiena numuriem, kā arī tika godināti šī skrējiena veterāni, no kuriem daļa piedalījusies praktiski visos skrējienos. Arī šogad skrējiens startēs Vienības laukumā, pēc kā dalībnieki dosies uz Daugavpils Cietoksni, bet pēc tā atkarībā no distances izbaudīs cietokšņa vēsturisko burvību, kā arī šķērsos jaunatklāto Esplanādes veloparku.

Dalībniekiem tiek piedāvātas četras distances - 1, 5.5, 10.2 un 18.5 kilometru distances. Starts jaunākajās grupās 11. septembrī tiks dots plkst. 12:30, plkst. 13:00 startēs tautas grupa (5.5 km), bet plkst. 13:30 startēs elites un pieaugušo grupas. Kā ierasti, pēc finiša dalībniekus gaidīs uzkodas, dzērieni un dažādas piemiņas balvas. Kopumā tiks sadalīti medaļu komplekti 18 dažādās vecuma grupās, kā arī komandu skrējienā.

Plašāka informācija par skrējiena nolikumu, distancēm ir pieejama šeit: Daugavpils sporta ziņas Reģistrācija skrējienam līdz 8. septembrim (ieskaitot), aizpildot un nosūtot pieteikumu uz e-pastu: mezciems_2016@inbox.lv

Izmantotie resursi:
Daugavpils sporta ziņas

     [+] [-]

, 2016-09-02 11:34, pirms 2 gadiem
Tak nebiedējat ar tādu virsrakstu!!! Es jau domāju...